Ogólnopolski zlot Corsa-A.pl Team i CorsaSport.pl - 2012

Przeczytaj zanim gdziekolwiek napiszesz !
Subskrybuj kanał informacyjny Atom Obrazek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4896
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Kontakt:

Ogólnopolski zlot Corsa-A.pl Team i CorsaSport.pl - 2012

Post autor: -=m&m=- » 1 sty 2012, o 19:46

Łącząc siły dwóch klubów zrzeszających posiadaczy i miłośników Opli Corsa, po ustaleniach pomiędzy przedstawicielami CorsaSport.pl oraz Corsa-A.pl Team, chcemy Was zaprosić na wspólny zlot, którego fundamentem ma być wspólna pasja, której na imię „Corsa”.

Będzie to jednocześnie V ogólnopolski zlot CorsaSport oraz VI ogólopolski zlot Corsa-A.pl Team.

Z powodów oczywistych nie wszystko jest jeszcze ustalone, ale z uwagi na dążenie obydwu klubów do zorganizowania atrakcji zlotowej w postaci „zabawy” na torze, CorsaSport może pochwalić się sprawdzoną miejscówką, dlatego też jako miejsce moto-atrakcji (o ile nie pojawią się jakieś przeszkody) został wytypowany tor kartingowy Wyrazów (k. Częstochowy), ośrodkiem wypoczynkowym będzie zaś OSWiR Jastrząb (42-360 Poraj).

Na tę chwilę najistotniejszym jest wspólne ustalenie terminu zlotu tak, aby dokonać stosownych rezerwacji i poczynienia kolejnych kroków i ustaleń. Dlatego na forach obydwu klubów pojawia się identyczny temat, w którym użytkownicy proszeni są o podanie preferowanej daty zlotu. W kolejnym kroku zostaną wybrane daty, spośród których, w drodze ankiety, zostanie wybrany ostateczny termin.

Czas na składanie propozycji terminów mija 15.I.2012

Ogłoszenie komentujemy w temacie: http://corsasport.pl/forum/v-zlot-corsa ... 70266.html
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”