V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.

Preferowany termin zlotu (można wybrać dwie daty)

Czas głosowania minął 6 lut 2012, o 08:30

03 - 06 maj (4 dni)
2
5%
07 - 10 czerwiec (4 dni)
5
14%
06 - 08 lipiec (3 dni)
4
11%
27 - 29 lipiec (3 dni)
12
32%
03 - 05 sierpień (3 dni)
13
35%
24 - 26 sierpień (3 dni
1
3%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: -=m&m=- »

Tutaj komentujemy ogłoszenie: http://corsasport.pl/forum/ogolnopolski ... 70265.html

Witajcie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej ankiecie, dotyczącej wyboru terminu wspólnego zlotu CorsaSport.pl i Corsa-A.pl Team.

Z uwagi na sporą liczbę zgłoszonych terminów, wybór terminu będzie się składał z dwóch etapów.

W pierwszym etapie, w poniższej ankiecie, możecie zagłosować na maksymalnie 2 terminy, które najbardziej Wam odpowiadają. Po zakończeniu głosowania (7 dni - do poniedziałku 06.02) zsumujemy liczbę głosów oddanych na forum CA i CS na poszczególne terminy i dwa o największej liczbie głosów wezmę udział w ankiecie "finałowej", w której wybierzemy datę ostateczną.

UWAGA! Wszystkie terminy zostały zweryfikowane pod kątem dostępności toru. Proszę mieć na uwadze, że tor jest niedostępny dnia 5 maja (pozostałe dni na dzień dzisiejszy są wolne).

Zapraszamy.

przyciaga i YAQB
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: przyciaga »

To może ja pierwsza :-D Proponowałabym daty tak w okolicach zlotów z poprzednich lat:
27-29.07.2012 lub
03-05.08.2012

Zawsze mieliśmy fajną pogodę i nie kolidowało to z żadnymi dłuższymi weekendami.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Konik »

Jestem w stanie sie dostosować ;) ale wydaje mi sie ze te terminy (27-29.07.2012 lub
03-05.08.2012) będa w sam raz ;)
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Zynio
Swój
Posty: 529
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:32
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Miasto smoka (Kraków)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Zynio »

Witam termin pasuje mi ten sierpniowy lecz chciałbym zaproponować dłuższy termin pobytu od 2 do 5 sierpnia w tedy był by czas na wszystko, bo chyba się ze mną zgodzicie że był lekki nie dosyt
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Porszak »

ja proponuje majowy dlugi weekend :lol:

a powaznie to mnie to wsio ryba, jesli beda chetni, zeby przyjechac jeden dzien wczesniej to mimo wszystko moim zdaniem powinni ta jedna noc zalatwiac indywidualnie.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
ukanio
Świeżak
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 00:28
Lokalizacja: Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: ukanio »

Jeśli mogę coś wtrącić.
Może rozruszalibyście trochę Lubelszczyznę organizując tutaj jakiś zlot?
Działają tutaj ostro fankluby VW, Audi i Japan Car Fanatics, a o pasjonatach Opla prawie nic nie słychać.
Mamy tutaj (choć w 2013 go zlikwidują) tor kartingowy w Lublinie, Jest tor w Biłgoraju.
Do tego w sąsiedztwie toru Lublin jest Zalew Zemborzycki, a w okolicy Lublina pełno jezior (pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie) nad, które możnaby się wybrać po "upalaniu".
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Porszak »

problem polega na tym ze, zeby utrzymac frekwencje na zlocie musimy go organizowac w miejscach sprzyjajacych wiekszosci. tor lublin jest fajny, pojezierze piekne - byly tam 2-3 zloty, ale dla wiekszosci odleglosc jest troche duza.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: YAQB »

Witam.

Jako, że z Majkiem trochę nakręciliśmy to zamieszanie, to odnośnie terminów, chciałbym tylko zauważyć, iż wiele osób z grona Corsa-A jest zainteresowana terminem 7-10 czerwca.

Pierwotnie nie chciałem go tutaj przedstawiać, bo do tej pory zloty mięliście 3 dniowe, ale widzę, że pojawiły się propozycje, aby spróbować zaplanować dłuższe spotkanie.

7 czerwca wypada Boże Ciało i jest to dzień wolny od pracy, zatem biorąc 1 dzień urlopu można sobie zorganizować zlot 4 dniowy (a jak ktoś się "uprze" i przyjedzie od środy do niedzieli to i 5-dniowy), a nie będzie to ani majówka (gdzie często nie ma ani pogody ani miejscówek) i potencjalnie pogoda będzie już zbliżona do wakacyjnej (chociaż akurat wiadomo, że jest to najmniej przewidywalny aspekt zlotu)

Pozostawiam pod rozwagę, a od siebie dodam, że organizowaliśmy takie 4 dniowe zloty kilka razy z rzędu i szczególnie w sytuacji gdy ktoś "gna" na zlot 400 czy 500 km (np. z okolic Szczecina) to przynajmniej ma chwilę, aby na miejscu odsapnąć i się pobawić zanim będzie musiał wracać.

Pozdrawiam
CTM #204
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Porszak »

dobrze gada, tylko jak wyglada zainteresowanie takim łaczonym zlotem na corsa-a.pl?
jesli sa ludzie, ktorzy chca pokonac 300-400km by dotrzec na zlot to powinnismy rozpatrzyc mozliwosc wydluzenia zlotu, ale tez zeby sie nie rozdrabniac to moze trzeba sprawdzic ilu mamy chetnych i na ile dni
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: mehes »

mnie nie pasuje termin 05-15 czerwca
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: przyciaga »

W ten długi weekend pracuję i gwarantuję Wam że nikt się ze mną nie zamieni.Jeszcze piątek to pół biedy, ale toru to nie przegapię.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
marces
Nowy
Posty: 185
Rejestracja: 16 mar 2009, o 12:12
Imię: Marek
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: marces »

szkoda ze tak daleko bo dla mnie dojechanie na zlot 400km jest niestety nie realne , wielka szkoda bo praktycznie nikt nie widział jeszcze mojego auta , a ja też bym sie zaprzyjaznil z prawdziwymi maniakami cors... bo z tego co widze miejsce zlotu sie juz nie zmieni :(
Była:
Corsa B 94' 1.2->2.0 117KM/169NM. R.I.P 04.08.12 Opera Leśna Sopot
Jest:
Corsa C 03' 1.0 60KM/88NM - dupo wóz
Civic 4g 91' 1.5 90KM/119NM - RallyCar
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: -=m&m=- »

marces pisze:szkoda ze tak daleko bo dla mnie dojechanie na zlot 400km jest niestety nie realne ...
jak się chce to wszystko można...np. AdamXXL do Lublina jechał z Bolesławca... ponad 550km a chłopaki z Śląska ciągnęli do Bydgoszczy ... więc wszystko zależy od ogarnięcia tematu i chęci.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
marmi
Nowy
Posty: 245
Rejestracja: 19 mar 2008, o 00:26
Lokalizacja: K-ce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: marmi »

moze najlepiej tradycyjnie byłoby dać 3 wakacyjne terminy do głosowania lub weekend majowy...
propozycja zlotu bardzo fajna.. co prawda nie corsą ale chętnie wskocze...
Corsa C 1,7CDTI Z17DTH 101PS
Obrazek
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: -=m&m=- »

Generalnie w chwili obecnej zbieramy najbardziej pasujące Wam terminy (zarówno na corsa-a jak i corsasport). Następnie z zebranych terminów zrobimy ankiety. Sumujemy głosy oddane na każdym z forum i wygrywa termin z największa liczba głosów.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: pirat »

A ja uważam, ze jak organizowalismy zloty z planowaniem terminow, to jednemu nie pasowal taki, drogiemu inny, a trzeci sie wahal... po czym przychodzil zlot w Lublinie, gdize frekwencja miala byc mega zajebista, a my z Porszakiem nie moglismy uzbierac 10 osob do zrzutki na tor na dzien przed...

Jak Flipper organizowal z chlopalami Kielce, to zdaje sie termin byl narzucony i kto mogl - to jechal. Frekwencja byla i bylo mega (podobno, bo ja nie moglem :) ).

Do czego zmierzam? Moze warto zrobic tym razem cos od "dupy strony".

Wyznaczyc termin zlotu, noclegi z gory zaplanowac, zebrac chtnych i... rozwinac formule zlotu...
- proba z Corsami standardowo

... ale moze zrobic zawody na gokartach? Z tego co pamietam na Lublinie wynajecie gokarta przy zalozeniu skladki z ilus uczestnikow wychodzilo niezbyt duze pieniadze

- moze jakiegos sponsora wciagnac? Lokalnych dealerow opla czy serwis?
- moze jakas wystawa modeli Opla?
- zaprosic jakies media - moze lokalne, moze tvn turbo?
- zaprosic wydzial drogowki na jakas pogadanke i zasady bezpieczenstwa - to do tego watka mediowego, zeby przedstawic klub nie tylko jako bande oszolomow. Dlaczego? Bo jak pokazemy sie jako organizacje myslaca, to przyjda media, jak przyjda media to i sponsorzy... ot i cala historyja.

Pomyslow moze byc jeszcze mnostwo...

W zeszlym roku widzialem w Ostrodzie jak sie zbieral klub VW na miedzynarodowy zlot VW. To w Ostrodzie zebralo sie wiecej pojazdow niz u nas cors na zlocie...
Moze zrobmy cos powaznego?

A moze Wroclaw? Tam mozna by bylo zaprosic moze jakis Niemiecki Klub albo Czeski...
Takie tam moje przemyslenia... :-D
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: mehes »

pirat pisze:- zaprosic wydzial drogowki na jakas pogadanke i zasady bezpieczenstwa
i oddać dowody rejestracyjne :-D

Tak na poważnie
Ja porozmawiam z dealerem opla w krk może się uda załatwić mały sponsoring
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: YAQB »

Na moje oko, jak wszystkich razem z CS i CA będzie 50 osób to wszystko (łącznie z towarzyszącymi). Jak na frekwencje zlotową takich klubów jak nasze to dużo, ale jak na sponsoringi itd to nie wiem czy to jednak nie za mało.

Co do narzucania terminów, to poniekąd tak będzie, z tą różnicą, że powiedzmy pod koniec stycznia zostanie wytypowany taki, który pasuje teoretycznie największej liczbie osób. Nie uważam za sensowne ustalenie terminu totalnie z góry i bez uwzględnienia oczekiwań tych, którzy mają na ten zlot przybyć :)
CTM #204
Awatar użytkownika
seboss
Nowy
Posty: 449
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 09:17
Imię: Sebastian
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: seboss »

moim zdaniem to albo narzucimy jakiś termin lub dajmy tylko 2 pod głosowanie i z tego wybierajmy bo kto będzie chciał to i tak przyjedzie bez gadania że daleko i benzyna droga

co do miejsca to może dla odmiany odmiany coś innego niż ostatnio
ta miejscówka co mamy chyba od 2-3 lat jest okej ale odmiana by się jakaś przydała i z tego co pamiętam to niektórzy z corsa-a mają dość nisko zawieszone fury i mogli by mieć problem z dojazdem na tor z głównej drogi po tych dziurach.
co prawda laweta pewnie będzie znowu ale wozić każdego z niską glebą nie będzie mi się chciało

no i oczywiście popieram pirata bo może byśmy pomyśleli nad jakimś konkretniejszym zlotem i może by się udało załatwić jakiegoś mniejszego lub większego sponsora , zainteresować media , podciągnąć "wygłupy" na torze pod doskonalenie jazdy i wciągnąć w to policję ( mają zniżki za wynajem toru jeśli mają jakieś szkolenie itp rzeczy).

co do miejscówek to moje propozycje:
- Ulęż lotnisko stare
- tor Kielce
- tor lublin
- tor + płyta poślizgowa w Legionowie pod Warszawą ( ceny od 100 do 200zł za godzinę toru i płyty w zależności od ilości osób korzystających i czy planujemy grilla itp rzeczy),niestety wynajmują tylko firmom lub osobom z działalnością gosp ,która ma coś wspólnego z motoryzacją. Auta które wjeżdżają na teren muszą być oznakowane i wcześniej zgłoszone i musi być wykupione ubezpieczenie na czas trwania imprezy.

termin to jakiś sierpień lub lipiec byle nie długi weekend majowy

spróbuję ogarnąć opla Nivette jako sponsora - znam brata i ojca jednego z współwłaścicieli i mają coś w rodzaju sekcji sportowo-rajdowej
było kamikadze ......... teraz tylko tatowóz
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: YAQB »

My możemy zaproponować Sielpię k. Końskich (40km od Kielc) jako sprawdzone miejsce kwaterunku. Miedzianka jest w odległości powiedzmy 30km, tylko tor Kielce raczej do tanich nie należy i obstawiam, że z terminami krucho. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma tam jakiekolwiek znajomości ...
CTM #204
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Porszak »

mysle ze o kielcach mozemy zpaomniec, wroclaw mozemy uzaleznic od ilosci zdeklarowanych osob, poza tym mamy we wrocki min 2 tory kartingowe, w czestochowie chyba tez, ale tylko 1 godny uwagi jesli sie nie myle. potem mozna zalatwiac reszte.

jesli chodzi o wieksze obiekty to nie wiem czy wszystkim wystarczy hebli jak zaczniemy hamowac ze 120-150,a nie jak do tej pory z 80. takie sytuacje moga byc srednio bezpieczne wiec pewnie w gre wszedlby jakis instruktor.

sponsoring, media to jest fajne, mozna probowac, tylko nie sadzę zebysmy byli az tak łakomym kąskiem dla mediow
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: YAQB »

Reasumując na dzień dzisiejszy widzę takie daty:

1) 27-29.07.2012
2) 03-05.08.2012

i potencjalnie przeze mnie zgłoszona 7-10.06.2012 (taka propozycja pojawiła się już na CA, więc zapewne pojawi się w ankiecie).
CTM #204
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

YAQB pisze:Na moje oko, jak wszystkich razem z CS i CA będzie 50 osób to wszystko (łącznie z towarzyszącymi). Jak na frekwencje zlotową takich klubów jak nasze to dużo, ale jak na sponsoringi itd to nie wiem czy to jednak nie za mało.
Sorry za offtop, ale jesli moge cos dodac, to jakies 20x za malo.

Nie to, zebym sie pod tym podpisal (bo nie bylem), ale na zeszlorocznym zlocie Civic Klub Polska bylo ~500 samochodow:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Bear_ »

seboss, co rozumiesz przez niskie zawieszenie ??

Bo ja wisząc najniższym punktem jakieś 4-4,5 cm nad ziemią wjechałem tam bez problemu... mehes nie wierzył, że wjade...

Co do sponsoringu i mediów... To niestety ale z racji faktu, że jest to ogółnopolskie ale raczej takie rodzinne spotkanie... Przyjeżdząją tylko Ci, którym faktycznie zależy, którzy już niejednokrotnie mieli okazję się spotkać i pobawić...

Jedyne co to można by wyskoczyć z inicjatywą do jakiegoś instruktora jazdy... Jak nie to ja mogę spróbować połapać jakiegoś kierowcę rajdowego, który przyjechałby, pokazał co i jak, lewa noga itp...

Myślę, że gdyby za wczasu o tym myśleć to coś by z tego wyszło...

Jednak co do sponsoringu itp... To jak już było wspomniane, troszkę nas mało do takich akcji, ponieważ jak już pisałem - nasze spotkanko ma charakter kameralny :) nie znaczy zły...

Ewentualnie, jako moja propozycja...

Tor FIAT'a Tychy...

Tor doskonale znany np. mi bądz koledze Gesio'wi...

W tym miejscu mogę wam załatwić ustawienie trasy, pomiar czasu na fotokomórkach, zabezpieczenie łącznościowe na trasie próby... I kierowcę... Można zagadać do byłego kierowcy rajdowego Pana Waldemara Doskocza, ewentualnie ma się chody u "Kajta" ale to już zależy czy będzie miał czas...

Ewentualnie jako atrakcję dodatkową można połapać jakiegoś mocno dłubanego i przygotowanego Lancera z możliwością przewózki :)

Co do noclegu itp. to są w okolicy hoteliki i moteliki ale to cięzko będzie z upijaczonym ognichem...

Jeśli jednak lubicie kontakt z naturą i nocleg pod gołym niebem to u mnie przy domku jest w cholere miejsca na biwak, ognisko i zabawę :)

Odemnie do toru.... hmmm.... 2 km :P

Tak samo na torze jest możliwość grila, jest podjazd dla ewentualnej szybkiej interwencji technicznej itp...

Tak prezentuje się tor...

http://maps.google.pl/maps?q=O%C5%9Bwi% ... 16&iwloc=A
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
Gesio_CB
Nowy
Posty: 331
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 14:53
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: SWD
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Gesio_CB »

No Bear... trafiłeś w dyche z torem fiata 8) sam bym kurde nie wpadł :-P tylko z tą posiadówą właśnie kiepsko bedzie (grill,piwko itd) ale jakbys umial zalatwic wynajem w normalnych pieniadzach to myśle że śmiało można to brać pod uwage :oko:

Jak bd mógł to dojade wszędzie, gdzie ten zlot by nie był :-P :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Bear_ »

Jeśli ludziki będą zainteresowane myślę, że jakieś lokum z twardym dachem nad głową dałoby radę załatwić...

Może nie konkretnie w okolicy ale do 10 km na pewno ;)
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Porszak »

rozwazamy inne lokalizacje, spoko, mnie, nam(kilku poki co) pasuje, a jak reszta?
czy tor fiata ma nawierzchnie torowa czy lekko rajdowa oraz ile musielibysmy na niego wyrzucic. pytam o normalna cene, a jesli jest opcja ugadania nizszej to spoko, choc nie zdziwie sie ze jesli ugadywanie wchodzi w gre to moze ono owocowac np. mniej dogodnym terminem dla nas, czyli np. poza sezonem
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Bear_ »

Jeżeli chodzi o cenę wynajmu toru to postaram się zaraz dowiedzieć, co do nawierzchni to jest co całkowicie nawierzchnia asfaltowa, lub asfaltopodobna, dość dobrej jakości. Lepsza moim zdaniem jak np. Wyrazow. Jeśli bylibyście zainteresowani torem to mogę rzucić temat do Opla Muchy o lekki sponsoring np na jakieś pamiątkowe gadżety czy opłatę np. dla gościa który będzie upalał lancerem czy na opłatę toru. Niestety właśnie się dowiedziałem że organizacja takiej imprezy wymaga zgodnie z umawa która najemca imprez (moi ludzie) podpisali z fiatem to ok 3000 zł. Niestety wedle tej umowy musi być karetka i straż. Gdzie najwięcej kasuje straż. Do tego standardowo toy'ki i zabezpieczenie prób sprawnościowych z pomiarem. Drogo :( ale spróbuje wstępnie zrobić zapytanie do potencjalnych instytucji o pomoc w dofinansowaniu takiej imprezy... Bo liczac że będzie 20-30 aut tak optymistycznie biorąc to na własny garb wychodzi ok. 120 zł auto więc suma nie mała. Jedynie tyle że tor mamy od momentu kiedy wstanie tylko słoneczko do wieczora... Także jak chcecie. Jakby było jakieś wstępne zainteresowanie mogę podziałac wstępnie jak pisałem w kwesti pomocy finansowej jakichś firm czy coś... Dowiedziałem się też że to by trzeba po malu myśleć nad terminem bo już np. chłopaki mają podpisana umowę na jakis termin zlotu z klubem Hondy i Bmw

Tak to wygląda pod względem technicznym

[youtube]u4NhV69os4w[/youtube]

[youtube]iZId0uqer4s[/youtube]

[youtube]Oo-kle4oZIw[/youtube]

Na deser jeden z mianiaków którzy do nas przyjeżdżają :)

[youtube]Vcxf5rfH9sA[/youtube]
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, o 19:14 przez Bear_, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: YAQB »

Panowie, chciałbym tylko zwrócić na jedną rzecz uwagę, iż założeniem była w miarę możliwie centralna lokalizacja i u nas jest kilka osób znad morza, więc Śląsk to deko daleko ...
CTM #204
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Zlot Corsasport.pl - propozycje terminów

Post autor: Bear_ »

YAQB pisze:Panowie, chciałbym tylko zwrócić na jedną rzecz uwagę, iż założeniem była w miarę możliwie centralna lokalizacja i u nas jest kilka osób znad morza, więc Śląsk to deko daleko ...
To tylko moja propozycja :) Jedna z wielu już wymienionych wyżej :)
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”