Dolne kratki zderzaka z corsy c gsi

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy C.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fara
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 10:18
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Dolne kratki zderzaka z corsy c gsi

Post autor: Fara »

Witam, jestem nowy na forum i odrazu chciałbym zadać pytanie, ponieważ jeżdżę corsa c 1.0, która silnika rajdowego nie ma jak wszyscy wiedzą ale jest oszczędna i fajna do miasta :D ale chciałbym coś w niej zmodzić mianowcie przyszło mi do głowy pare pomysłów najpierw chciałbym wstawić kratki te dolne w zderzak od wersji GSI lecz nie wiem czy będą pasowały i o to chciałbym was forumowicze zapytać, jeśli macie oczywiście jakieś fajne pomysły co zrobić żeby ładnie prezentowała się to piszcie bo chciałbym żeby troszkę się wyróżniała z tłumu, corsa ma na sobie 14 calowe felgi więc z kołami nic nie chce robić, raczej zależy mi na jakimiś takimi szczegółami co ją wyróżnią. Będę bardzo wdzięczny jak mi coś doradzicie fajnego :)
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Zderzak corsa c a corsa c gsi

Post autor: czester 1 »

beda pasowac. oczywiscie mowa o polifcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fara
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 10:18
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Dolne kratki zderzaka z corsy c gsi

Post autor: Fara »

tak to jest polift. dokładnie 2006 rok, a orientuje się ktoś albo czy ktoś montował dzienne w miejsca halogenów? tzn te okrągłe światła dzienne w miejsca gdzie wchodzą halogeny, w te kratki pod nie dopasowane. Pytam bo nie wiem czy średnica tych wyciętych oryginalnie w nich kółek będzie pasowała. :oko:

-- 11 kwi 2012, o 08:51 --

tak to jest polift. dokładnie 2006 rok, a orientuje się ktoś albo czy ktoś montował dzienne w miejsca halogenów? tzn te okrągłe światła dzienne w miejsca gdzie wchodzą halogeny, w te kratki pod nie dopasowane. Pytam bo nie wiem czy średnica tych wyciętych oryginalnie w nich kółek będzie pasowała. :oko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”