V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
Patry
Bez listowiec ;-)
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2010, o 17:19
Imię: Patryk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Patry »

zgubek pisze:
zgubek pisze:
szymi870 pisze:przyciąga czekam na przelew za lakierowanie drzwi , które wgniotłaś mi na powitanie kolanem
obstawiam że rachunek by przekroczył wartość fury :lol:
ta, chyba twojej :lol:
CA V6 208 HP.
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Konik »

Bo byli tak napier***leni ze nawet nie mogli wskazać do którego domku pukali!!!!!

Wiec nie miejcie do Nas pretensji ze przez to iż nie było waszej osoby decyzyjnej nie mogliście spać w domkach. Ciężko było tyrknąć do znajomych którzy juz byli " ej chłopaki weżcie mi klucze bo sie spóżnie" Następna sprawa zostawiliście po sobie w domkach ku**wa burdel ze szok. Ale to juz kazdy ma na ten temat zdanie. . . (Zeby nie było to nie wszyscy)
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

Fiszer pisze:
KonikGSI pisze:Skoro się tak kręciliście o 4 w nocy koło aut pod znacznym wpływem %. Pomijam już fakt iż nie macie szacunku do innych klubowiczów którzy chcą spać poprzez Wasze "ne ne ne ne" sie nie dało
- po pierwsze lusterko i błotnik zdażyły się drugiej nocy, gdyż na torze wszystko było w porządku (nie mówie o wgniecionych drzwiach), więc było to drugiej nocy, gdzie nikt z naszych do samochodów się nie zbliżał.
-po drugie skoro się nie dało spać to czemu 7 osób miało problem ze zdobyciem kluczy do domków i musiało spać w samochodach, co nam daje teoretycznie zwrot kosztów jednej nocy dla 7 osób.teoretycznie bo wiadome jest że pieniędzy i tak sięnie doprosimy, a gdyby nie panowie którzy na nas czekali i przywitali głośnym nenenene to byśmy dobijali się do każdego domku po koleji, (a komentarz organizacji "przyjechali w 7 osób po czwartej i liczyli że kluczę dostaną, no szkoda żebyśmy jeszcze za nimi biegali" poprostu mnie zmiażdzył. niestety słyszy się takie rzeczy mając pokój obok organizatora ..
-=m&m=- pisze:
Wydra9 pisze:Ps szkoda ze była taka atmosfera między klubowa wg mnie powinno to wyglądać inaczej w końcu był to zlot łączony.
No właśnie doszły mnie słuchy, że integracja klubowa nie zdała egzaminu ... podobnież nie było żadnej osoby koordynującej ze strony corsa-a ...
niestety organizator naszej strony YAQB dał ciała, poinformował nas o tym że nie jedzie na 3 godziny przed wyjazdem na zlot, więc i tu dużo winy leży

niestety na opłąconego w koszta grila nie zostaliśmy wliczeni, albo nikt nas na niego nie zaprosił, dlatego poszliśmy swoją ekipą pići bawić się osobno.
zgubek pisze:
zgubek pisze:
szymi870 pisze:przyciąga czekam na przelew za lakierowanie drzwi , które wgniotłaś mi na powitanie kolanem
obstawiam że rachunek by przekroczył wartość fury :lol:
dobre że ty masz samochód wart miliony, żenada :lol:
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

szymi870 co do Rs'a to chyba przemawia przez Ciebie zazdrość, czester przyjechał tylko sadzić ziemniaki :D
szymi870 pisze:a gnoja który wgniótł błotnik w mojej i urwał lustro w Otwinowej pozdrawiam wyjątkowo serdecznie i dziekuję za piękne tłuste odciski paluchów :twisted:
czemu nie powiedziałeś na zlocie o zaistniałym incydencie???
byliśmy do godz.18 na ośrodku
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

zgubek pisze:
zgubek pisze:
szymi870 pisze:przyciąga czekam na przelew za lakierowanie drzwi , które wgniotłaś mi na powitanie kolanem
zgubek pisze:obstawiam że rachunek by przekroczył wartość fury :lol:
dobre że ty masz samochód wart miliony, żenada :lol:
nie mam, ale że ktoś ma też mnie nie boli :oko:
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 17:39 przez zgubek, łącznie zmieniany 1 raz.
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Konik »

a Kto Wam przewracał kiełbase na grillu? No kto? Poszliście w cholere a potem było ze kiełbasy spalone...
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

KonikGSI pisze:Bo byli tak napier***leni ze nawet nie mogli wskazać do którego domku pukali!!!!!

Wiec nie miejcie do Nas pretensji ze przez to iż nie było waszej osoby decyzyjnej nie mogliście spać w domkach. Ciężko było tyrknąć do znajomych którzy juz byli " ej chłopaki weżcie mi klucze bo sie spóżnie" Następna sprawa zostawiliście po sobie w domkach ku**wa burdel ze szok. Ale to juz kazdy ma na ten temat zdanie. . . (Zeby nie było to nie wszyscy)

dobrze że drzwi były solidne bo pokoju przeciągi pukaliśmy z takim impetem że dziwie że sięnie obudzili a poranny komentarz " nie słyszeliśmy (i tu był śmiech)" też był przez nas usłyszany
co do telefonów to byliśmy w kontakcie z naszymi na bierzącą, ale ponoć nikt im kluczy nie chciał wydać dla nas
co do burdelu nie wiem kto, wiem kto po sobie sprzątał i wiem że my pokój zostawiliśmy posprzątany

wiem jedno, serdecznie pozdrowienia dla dwóch osób, dla machesa, bo jako jedyny potrafił podejść i bez problemu pogać z nami jak z ludźmi, i dla bodaje Porszaka że został z nami w biedronce żeby nas na tor doprowadzić.
pokój
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 17:42 przez Fiszer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: przyciaga »

Fiszer pisze: -po drugie skoro się nie dało spać to czemu 7 osób miało problem ze zdobyciem kluczy do domków i musiało spać w samochodach, co nam daje teoretycznie zwrot kosztów jednej nocy dla 7 osób.teoretycznie bo wiadome jest że pieniędzy i tak sięnie doprosimy, ..
Podobno byliście w stałym kontakcie z Szymim, który mógł przyjść i wziąć dla swoich klubowych kolegów klucze (ale już widać wtedy rzucił focha).
Ja rozumiem ze każdemu mogą zdarzyć się przygody w drodze, ale od tego są telefony żeby był przepływ informacji.
szymi870 pisze:przyciąga czekam na przelew za lakierowanie drzwi , które wgniotłaś mi na powitanie kolanem
Ciekawe co jeszcze chcecie mi wmówić - że deszcz padał w niedziele to też moja wina. Z czego Ty masz ta corsę? Z kartonu? Jak można wgnieść drzwi kolanem?? Przecież nie skakałam Ci po nich. Podbiegłam żeby Was przywitać, a teraz wymyślasz mi taką historię. Dla żartów również prosiłam o "dokumenty do kontroli" to opowiedziałeś klubowiczom corsy A, że spisywałam Cie z dowodu :-?
Fiszer pisze: niestety na opłąconego w koszta grila nie zostaliśmy wliczeni, albo nikt nas na niego nie zaprosił, dlatego poszliśmy swoją ekipą pići bawić się osobno.
Byliście wliczeni i w piątek byłam Was dwa razy zapraszać żebyście do nas dołączyli, to zostałam wyśmiana w momencie kiedy odchodziłam od Was, a ludzie woleli siedzieć w piaskownicy.

-- 6 sie 2012, o 17:44 --

I pytanie najważniejsze: dlaczego nie mieliście odwagi przyjść z tym do mnie wczoraj? Tylko teraz piszecie to siedząc przed swoimi kompami.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

przyciaga pisze: Podobno byliście w stałym kontakcie z Szymim, który mógł przyjść i wziąć dla swoich klubowych kolegów klucze (ale już widać wtedy rzucił focha).
Ja rozumiem ze każdemu mogą zdarzyć się przygody w drodze, ale od tego są telefony żeby był przepływ informacji.
dostaliśmy informację że klucze są do odebrania osobiście, i pośrednikom nie będą wydawane...
Fiszer pisze: niestety na opłąconego w koszta grila nie zostaliśmy wliczeni, albo nikt nas na niego nie zaprosił, dlatego poszliśmy swoją ekipą pići bawić się osobno.
przyciaga pisze:Byliście wliczeni i w piątek byłam Was dwa razy zapraszać żebyście do nas dołączyli, to zostałam wyśmiana w momencie kiedy odchodziłam od Was, a ludzie woleli siedzieć w piaskownicy.
ja tego nie słyszałem, i nikt o tym mi nie powiedział, więc z tąd moje stwierdzenie,
jestem dość ugodowym człowiekiem, więc jak tak było to ok
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

Fiszer pisze: niestety na opłąconego w koszta grila nie zostaliśmy wliczeni, albo nikt nas na niego nie zaprosił, dlatego poszliśmy swoją ekipą pići bawić się osobno.
po przyjeździe na ośrodek było wyraźnie mówione, że grill jest dla WSZYSTKICH a ustawiliśmy między domkiem 5 a 6 z racji tego że w domku nr. 1 ulokowaliśmy dziecko 13-to miesięczne by mogło spokojnie spać gdy będziemy balować.
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Szaman
Bez listowiec ;-)
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2012, o 22:07
Imię: Paweł
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Szaman »

KonikGSI pisze:a Kto Wam przewracał kiełbase na grillu? No kto? Poszliście w cholere a potem było ze kiełbasy spalone...
tutaj muszę przyznać rację :)2 moja dziewczyna poszła i zaniosła 3 kiełby do opalania i nie były ani zjedzone ani spalone . Dzięki :)
Podobno byliście w stałym kontakcie z Szymim, który mógł przyjść i wziąć dla swoich klubowych kolegów klucze (ale już widać wtedy rzucił focha).
Niby tak ale problem z wydaniem kluczy dla tych co przyjechali o 22 też był .
a ludzie woleli siedzieć w piaskownicy.
no niestety taka jest prawda :-(
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: rene »

Fiszer pisze:
KonikGSI pisze:Skoro się tak kręciliście o 4 w nocy koło aut pod znacznym wpływem %. Pomijam już fakt iż nie macie szacunku do innych klubowiczów którzy chcą spać poprzez Wasze "ne ne ne ne" sie nie dało
- po pierwsze lusterko i błotnik zdażyły się drugiej nocy, gdyż na torze wszystko było w porządku (nie mówie o wgniecionych drzwiach), więc było to drugiej nocy, gdzie nikt z naszych do samochodów się nie zbliżał.
.

Fiszer pie**oli bo tak muszę powiedzieć a kto z soboty na niedziele upalał kadeta ??? Kto znowu zawiesił sie na pedale gazu. Nie była to pierwsza tego typu akcja bo w piątkowa noc było to samo... Nie będę wypominał zeszłego roku i zajechanej TR manego i innych tego typu akcji. Wiec sory ale jakoś po 2 zlocie w Gronie Corsa-A mam wątpliwości że ktoś inny uszkodził auta.

Co do grilla był zorganizowany w pierwszą noc skorzystałem w druga zostałem z kolegami z forum ale jak zaczęły się i ty zaznaczę ZACZĘŁY SIĘ chamskie docinki z naszej strony typu " RS obciąga 12NZ w gazie "
lub "CORSA SPORT DO PIACHU" ciśnieni zaczęło mi skakać i postanowiłem iść spać i się nie wkurwiać na niektórych bo nie przyjechał się denerwować.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 19:05 przez rene, łącznie zmieniany 1 raz.
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

rene pisze:
Fiszer pisze:
KonikGSI pisze:Skoro się tak kręciliście o 4 w nocy koło aut pod znacznym wpływem %. Pomijam już fakt iż nie macie szacunku do innych klubowiczów którzy chcą spać poprzez Wasze "ne ne ne ne" sie nie dało
- po pierwsze lusterko i błotnik zdażyły się drugiej nocy, gdyż na torze wszystko było w porządku (nie mówie o wgniecionych drzwiach), więc było to drugiej nocy, gdzie nikt z naszych do samochodów się nie zbliżał.
.

Fiszer pierdoli bo tak muszę powiedzieć a kto z soboty na niedziele upalał kadeta ??? Kto znowu zawiesił sie na pedale gazu. Nie była to pierwsza tego typu akcja bo w piątkowa noc było to samo... Nie będę wypominał zeszłego roku i zajechanej TR manego i innych tego typu akcji. Wiec sory ale jakoś po 2 zlocie w Gronie Corsa-A mam wątpliwości że ktoś inny uszkodził auta.
piątkowe nenene bylo w wykonaniu szymiego raczka patryka robena i corsa_tm na przywitanie po utrudnionej trasie na zlot,
-co do palenia to pewnie myślisz o momencie jak chcieliśmy rozpalać grilla przy samochodach żeby mieć . muzykę i późniejszym parkowaniu kadetem z piskiem.
rene proszę jeszcze powiedz że ja manemu trk upalałem ...

nie wspomnę o tym jak pani organizator z soboty na niedziele, wyskoczyłą do gladiego z łapami, defakto jakiś panicz wyskoczył do szymiego tej samej nocy...
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

:pig: :grin: :)9 co to za obora :)12 nie zły zlot zwany Ogólno Polskim :placz2:
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: rene »

Fiszer pisze:.
rene proszę jeszcze powiedz że ja manemu trk upalałem ...

nie wspomnę o tym jak pani organizator z soboty na niedziele, wyskoczyłą do gladiego z łapami, defakto jakiś panicz wyskoczył do szymiego tej samej nocy...

Co do TR tego nie wiem bo było to chyba o 3w nocy wiec ja już spałem.

-- 6 sie 2012, o 19:16 --
projektyzpasja pisze::pig: :grin: :)9 co to za obora :)12 nie zły zlot zwany Ogólno Polskim :placz2:
No niestety czytająć forum CS i CAT takie odczucia moga być ale naprawde ja jestem zadowolony moje auto jest w całości poznałem sporo miłych osób i tylko załuje że poszedłem spać bo czester podobno rozdawał kluczyki do RS żeby ktoś jechał po % ja bym sie chyba juz załapał bo 2 piwa do 20 raczej już by sie ulotniły no moze następnym razem :oko:
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Łooooooooo kur** co Wy tu piszecie... Ludzie złoci...

Po malutku zaczynam być szczęśliwy z faktu iż nie udalo mi się dotrzeć :(

Nie wiem co i jak bo mnie nie było, a jak to w życiu bywa ilu ludzi tyle wersji... Ale byłem nie raz nie dwa na spotkaniach z ludźmi z CS jak i na Ogółnopolskim zlocie... Nigdy w życiu takiego chamstwa i rzeczy o których Wy tu piszecie nie było :-? :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:

Szkoda, że się czyta takie coś choby z racji, że jedzie się na takie spotkanie by faktycznie zintegrować się z ludźmi, z którymi się przez cały rok "zyje" na tym forum, dzieli doświadczeniami itp...

Jednak jak to bywa w życiu, po prostu niektórych nie powinno się dopuszczać do %, a innych srogo ograniczać...

Po za tym tendencja pewnych ludzi zachowujących się jak dzieci wypuszczone ze smyczy niestety nie jest do wyplewienia...

Czester... bajeranckie okularki hehe :D :grin:

Cza się kiedy znowu z Klarim ugadać na mini spota w Kato czy coś to mnie przewieziesz... Bo mina Konika z fotorelacji jest bezcenna... :grin: :grin:

A gdzie foty mehes'a ? :grin: On jest moim Bogiem jeśli o fotki chodzi :grin: :twisted:
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: rene »

Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??

PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: przyciaga »

rene pisze:Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??
Obawiam się że moje notatki zabrał ze sobą Porszak. Mam nadzieję że je odnajdzie i wrzuci na forum.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

rene pisze:Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??

PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
pewnie jest, która Twoja fura była? :-D
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

Bear_ pisze:Łooooooooo kur** co Wy tu piszecie... Ludzie złoci...

Po malutku zaczynam być szczęśliwy z faktu iż nie udalo mi się dotrzeć :(
Jako że mam najstarszy staż z Corsą biorąc pod uwagę oba fora :oko: czytając oba fora i słuchając wypowiedzi obu klubów wnioskuję o słabej organizacji i odmienności obu załóg :oko:

Dlatego nigdy nie uczęszczałem na zloty co dziś czytając odebrałem za dobrą kartę :)2

Przedstawiać się nie muszę :-P wystarczy wejść na główną stronę CA.pl

Obrazek

do miłego, pozdrawiam Wydrę za miły wieczór z Corsą i Milicją 8)
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 20:05 przez projektyzpasja, łącznie zmieniany 2 razy.
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: rene »

zgubek pisze:
rene pisze:Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??

PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
pewnie jest, która Twoja fura była? :-D
Jedyne TDI w całej stawce :grin:
Corsa 4x4 :]
Corsillac
Świeżak
Posty: 89
Rejestracja: 24 gru 2011, o 22:28
Imię: Meff
Lokalizacja: KCH
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Corsillac »

Wrzucajcie po prostu wszystkie zdjęcia, jakie macie, bo na razie to tylko ułamek z ilości fot.;)
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

rene pisze:
zgubek pisze:
rene pisze:Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??

PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
pewnie jest, która Twoja fura była? :-D
Jedyne TDI w całej stawce :grin:
to coś się znajdzie z toru, jak wrócę do domu to wrzucę :oko:
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

rene pisze: PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
Obrazek
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

powtórzę za majkiem, wrzucimy wszystkie foty do forumowej galerii. cierpliwości.

czasy z toru nie zgineły to i odnajdywac sie nie musza :oko: . leza i czaekaja az wrócę z pracy.

swoje wypracowanie też wtedy napisze. teraz na szybko:

JA, WIEDZAC JAKA JEST ATMOSFERA I LUDZIE NA ZLOTACH I BEDĄC NA TYM ZLOCIE, ZE WSZYSTKIMI JEGO MINUSAMI, ŻAŁOWAŁBYM BARDZO MOCNO GDYBYM NA NIEGO NIE DOTARŁ.

Bear , musisz wpaśc na cały zlot to nie bedziesz miał wątpliwości
Projekty, ja wnioskuje że byłes w złym towarzystwie. ja zacząłem od II zlotu ctm w miedzianej i traktuje nasze zlot jak sylwestra. jest w kalendarzu na kazdy rok. ...obowiązkowo. (na innych nie bywam)
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

rene pisze:
zgubek pisze:
rene pisze:Czy można prosić o zamieszczenie czasów przejazdów z toru wszystkich aut ??

PS. Jest jakieś foto z moim bolidem ??
pewnie jest, która Twoja fura była? :-D
Jedyne TDI w całej stawce :grin:
prosze :-D

Obrazek
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
Hayabusa
Swój
Posty: 983
Rejestracja: 21 lut 2002, o 00:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Hayabusa »

jak to mówią "shit happens"
Jest na nauczka dla obydwu klubów żeby rozważniej dobierać towarzystwo.

Motyw z piłowaniem samochodów po pijaku i paleniu gumy w otoczeniu innych pojazdów było mało rozsądne !
Walniesz w auto i co powiesz ? "tak się bawi corsa a ?" www.żal.pl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
corsa C 1.3 CDTI & Seat Leon 1M
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

Porszak pisze:powtórzę za majkiem, wrzucimy wszystkie foty do forumowej galerii. cierpliwości.

czasy z toru nie zgineły to i odnajdywac sie nie musza :oko: . leza i czaekaja az wrócę z pracy.

swoje wypracowanie też wtedy napisze. teraz na szybko:

JA, WIEDZAC JAKA JEST ATMOSFERA I LUDZIE NA ZLOTACH I BEDĄC NA TYM ZLOCIE, ZE WSZYSTKIMI JEGO MINUSAMI, ŻAŁOWAŁBYM BARDZO MOCNO GDYBYM NA NIEGO NIE DOTARŁ.

Bear , musisz wpaśc na cały zlot to nie bedziesz miał wątpliwości
Projekty, ja wnioskuje że byłes w złym towarzystwie. ja zacząłem od II zlotu ctm w miedzianej i traktuje nasze zlot jak sylwestra. jest w kalendarzu na kazdy rok. ...obowiązkowo. (na innych nie bywam)
Bywałem na zlotach regionalnych za nim powstał CTM (plany) :oko: mało tego można powiedzieć moje auto było jednym z pierwszych aut oklejonych w to forum jak widać na głównej stronie w historii, choć defakto nic tam nie pisałem bo forum mi się kojarzy z jednym mądrzejszym od drugiego :-P

Prawda jest taka że po rozmowach zawsze była delikatne spięcie między CA i CB mało tego co do mojego modelu auta, czyli forum CA to porażka przez jednego z Adminów :)11 bez forum da się żyć i robić 8)
Wiele musi się zmienić, aby było inaczej między ekipami, a sam osobiście szkoda mi auta wyprowadzać żeby przejechać pół Polski żeby po dziurach pojeżdzić ;-) wolałbym dogodniejsze miejsce i ustalone przez wszystkich wspólnie co w klubowych realiach jest jak widać nie do doczekania po zachowaniu obu stron :-P

Hayabusa czy jak tam się zwiesz nie znasz Elity Corsy A, więc zahamuj emocje :pig: Corsa-A bawi się na Opel Miiting Konz i Boucles de Spa :oko:

miłej kłótni :-D
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
Hayabusa
Swój
Posty: 983
Rejestracja: 21 lut 2002, o 00:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Hayabusa »

projektyzpasja pisze:

Hayabusa czy jak tam się zwiesz nie znasz Elity Corsy A, więc zahamuj emocje :pig:

miłej kłótni :-D
projektyzpasja czy jak tam się zwiesz... jeżeli to była próbka waszej elity to dziękuję postoję.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
corsa C 1.3 CDTI & Seat Leon 1M
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

To postój chłopcze :oko: bo moge dać ci powody do przeprosin co do mojej osoby i mojego auta :D papa synku :placz2:
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”