podpisy

Rozmowy o Corsie. Tematy zwiazane z Klubem CorsaSport.pl. Dyskusje nie związane z Corsą umieszczamy w Luźnych Rozmowach!
Regulamin forum
PRZECZYTAJ: Główne Reguły CorsaSport.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
morfeo2000
Świeżak
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:37
Imię: Adam
Lokalizacja: wągrowiec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

podpisy

Post autor: morfeo2000 »

Witam, gdzie szukać opcji ustawienia podpisu widocznego pod postami? bo jakoś wytrzeszczam oczy w panelu użytkownika a nie widzę.
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: przyciaga »

W panelu użytkownika, w drugiej zakładce PROFIL po prawej stronie masz do wyboru 4 opcje. Drugą jest podpis.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
morfeo2000
Świeżak
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:37
Imię: Adam
Lokalizacja: wągrowiec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: morfeo2000 »

przyciaga pisze:W panelu użytkownika, w drugiej zakładce PROFIL po prawej stronie masz do wyboru 4 opcje. Drugą jest podpis.
Może jestem ślepy albo upośledzony ale no kurde nie widzę

Obrazek

i jeszcze pytanie drugie, dlaczego mało które, moje posty są publikowane?
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: podpisy

Post autor: ja37 »

Dziwne, u mnie podpis jest.
Awatar użytkownika
morfeo2000
Świeżak
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:37
Imię: Adam
Lokalizacja: wągrowiec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: morfeo2000 »

Ogólnie to porównując funkcjonowanie forum 2 lata temu a teraz to jakoś to wszystko mozolnie działa i funkcjonuje, nie obrażając nikogo, zwłaszcza ego adminów taka moja opinia i odczucia porostu. najbardziej irytujące jest czekanie na zatwierdzenie każdego posta.
Awatar użytkownika
noriad
Nowy
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2010, o 17:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: podpisy

Post autor: noriad »

Być może opcja podpisu pojawia się po napisaniu określonej liczby postów...
Było 973 cm3, jest 1389 cm3.
Obrazek
Awatar użytkownika
sebano
Nowy
Posty: 112
Rejestracja: 17 mar 2014, o 14:05
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Radom
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: podpisy

Post autor: sebano »

Moge sie mylić ale chyba od 100 postów w góre możesz mieć podpis . U mnie też wcześniej nie było.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: -=m&m=- »

morfeo2000 pisze:Ogólnie to porównując funkcjonowanie forum 2 lata temu a teraz to jakoś to wszystko mozolnie działa i funkcjonuje, nie obrażając nikogo, zwłaszcza ego adminów taka moja opinia i odczucia porostu. najbardziej irytujące jest czekanie na zatwierdzenie każdego posta.
Ogólnie to należysz do grupy "Nowi użytkownicy". Grupa ta została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy logują się tylko po to aby spamować (stąd konieczność akceptacji ich postów). Grupa ta ma nałożone ograniczenia jak np. brak możliwości posiadania podpisu. W chwili obecnej po napisaniu 5 postów powinieneś mieć możliwość włączenia podpisu. Jeśli nadal będziesz miał problem to zgłoś go proszę.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
morfeo2000
Świeżak
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:37
Imię: Adam
Lokalizacja: wągrowiec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: morfeo2000 »

-=m&m=- pisze: Ogólnie to należysz do grupy "Nowi użytkownicy". Grupa ta została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy logują się tylko po to aby spamować (stąd konieczność akceptacji ich postów). Grupa ta ma nałożone ograniczenia jak np. brak możliwości posiadania podpisu. W chwili obecnej po napisaniu 5 postów powinieneś mieć możliwość włączenia podpisu. Jeśli nadal będziesz miał problem to zgłoś go proszę.
rozumiem i dzięki za info, miałem konto już tu ale nie moglem odzyskać hasła, przypomnienie hasła jakoś nie chciało działać i musiałem założyć nowe konto
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: -=m&m=- »

morfeo2000 pisze: rozumiem i dzięki za info, miałem konto już tu ale nie moglem odzyskać hasła, przypomnienie hasła jakoś nie chciało działać i musiałem założyć nowe konto
Podaj w takim razie nazwę użytkownika, z którą logowałeś się wcześniej i spróbujemy zobaczyć co da się zrobić.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: przyciaga »

Ja ze swojej strony dodam że np. ja widzę posty do zaakceptowania tylko w działach za które jestem odpowiedzialna (corsa club, spoty i luźne rozmowy). Staram się codziennie lub co drugi dzień zerknąć czy mam coś do zaakceptowania.
morfeo2000 pisze:Ogólnie to porównując funkcjonowanie forum 2 lata temu a teraz to jakoś to wszystko mozolnie działa i funkcjonuje, nie obrażając nikogo, zwłaszcza ego adminów taka moja opinia i odczucia porostu. najbardziej irytujące jest czekanie na zatwierdzenie każdego posta.
Poza tym admini lub moderatorzy też ludzie mja swoje sprawy na głowie i nie siedzą 24/7 na forum. Zawsze proszę o wyrozumiałość...
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
morfeo2000
Świeżak
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2015, o 21:37
Imię: Adam
Lokalizacja: wągrowiec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podpisy

Post autor: morfeo2000 »

przyciaga pisze:Poza tym admini lub moderatorzy też ludzie maja swoje sprawy na głowie i nie siedzą 24/7 na forum. Zawsze proszę o wyrozumiałość...
Rozumiem to i szanuje czyjś czas, nikogo nie chciałem urazić porostu trochę mnie zirytowało, ale już jest oki wiec nie ma co dyskutować :-) dzięki wszystkim za info i temat do zamknięcia, Dobrej nocy wszystkim życzę :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Corsa Klub”