Naprawa wnęki akumulatora, maty wygłuszające środka

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy B.
ODPOWIEDZ
Rays
Świeżak
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2018, o 22:19
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Naprawa wnęki akumulatora, maty wygłuszające środka

Post autor: Rays »

Witam. Czy ktoś naprawiał u siebie wnękę akumulatora? Wie jak to ugryźć? :D Bo planuję zrobić to u siebie ale jest tam słabe dość dojście. Chodzi mi dokładnie o wnękę akumulatora od strony kielicha.. blachy tam już praktycznie nie ma i nie wiem jak to zrobić dobrze. Robił ktoś to u siebie i może powiedzieć mniej więcej co i jak? :D
No i druga sprawa.. Zastępował ktoś czymś te gąbki wygłuszające we wnętrzu? te na podłodze przed fotelami przednimi idące na ścianę grodziową i przechodzące po tunelu :) Pytam ponieważ jak je wyciągałem to były tak mokre że można z nich wykręcać wodę.. Jest jakaś alternatywa która nie będzie nasiąkała? :) Dzięki za odpowiedzi i udział w dyskusji
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2072
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Naprawa wnęki akumulatora, maty wygłuszające środka

Post autor: ja37 »

popatrz od dołu, czy nie zgubiłeś gumowych korków z otworów technologicznych, to najprędzej powoduje nasiąkanie wygłuszenia.
Rays
Świeżak
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2018, o 22:19
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Naprawa wnęki akumulatora, maty wygłuszające środka

Post autor: Rays »

no właśnie kurde niby wszystko na miejscu. Mi się zdaje że to bardziej z butów po zimie się zrobiło.. wiadomo buty mokre, wsiada się i wilgoć zostaje.. w dodatku ostatnio przypadkowo zobaczyłem że mam pęknięty dywanik i to by chyba wiele wyjaśniało :) no ale mimo wszystko pod matami pewnie będzie masakra - jak się za to zabiorę to pewnie zamieszczę jakąś relację w dziale projekty :) Dzięki za odpowiedź :D No i niech żyje corsasport.. trzeba to forum w jakiś sposób ruszyć bo to naprawdę dobra skarbnica wiedzy i to nie może pójść w niepamięć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”