!!!!!!!!!!!!JUZ SIE ZACZELO , JUZ JADA!!!!!!!!!!!!!!!!

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
regus1
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 17 cze 2002, o 23:07
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

!!!!!!!!!!!!JUZ SIE ZACZELO , JUZ JADA!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: regus1 »

O 18 OTWORZYLI BRAME NA LADOWISKO W TORUNIU JA "SIEDZE" TERAZ NA TRASIE TORUN - WA-WA 60KM OD TORUNIA I CALY CZAS TNĄ AUTA WYPASIONE BEDZIE CHYBA OSTRE GRZANIE NA TYM ZLOCIE :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :)21 :)21 :)13 :)13 :grin: :-D :-D :-D :-D
regus CTM#089
corsa C 1.2
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

No ja mam nadzieje, ze jakos skomentuje to ta reszta (kilkadziesiat osob!!!) z CTMu, ktora po protu OLALA :bardzozly: zlot w toruniu.

Wlasnie odbylem rozmowe z Iza i Renem ktorzy jako jedyni (jak na razie mam nadzieje) reprezentuja barwy CTM na zlocie w toruniu.

Na czesc i chwale Izy i Rena hip hip ...... :-D :)23

3majcie sie - jestesmy z Wami !!!!!!!!
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

Ren is the best
No tym razem odpadłłem ale następnym razem sie postaram
(To nie była moja wina )ze nie jade ja nie chcialem ja przepraszam ja naprawde nie zawinilem
A teraz poważnie to ja napawde chcialem jechac
Ale nierozumie osób z okolic i warszawy jak mozna taki zlot przegapic chlopaki nieladnie
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Ja juz 4ty rok sie wybieram do torunia i zawsze cos takiego mi sie wydarza (teraz kormoran...praca :( ).
Jakbym byl blizej to bym teraz pojechal (jest 00:37 - piatek) !!! Ehhh..... Iza, Ren - bawcie sie - za mnie i tych co nie moga !!!!!!!! :)23 :-D :-D
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
uBaW
Nowy
Posty: 152
Rejestracja: 18 lut 2001, o 00:00
Lokalizacja: Józefów k/W-wy
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: uBaW »

Hii ja nie ma problemu......nie lubie zlotów :-P
POWER ISN'T EVERYTHING<--/---/
Obrazek
Nissan s14 sr20det/ E30 2.8 15.6 ET /FSO 1.6 one minute ET<--/-
regus
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2002, o 13:18
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: regus »

-------------------------------------------------------------------------------- :grin: :-D :grin: :-D :) :D :-D NO JA JUZ Z IZA I RENEM SIE WIDZIALEM DZIS :grin: :-D :D :-D :grin: :-D :D :grin: WPADLEM NA ZLOT ZNACZY WCZORAJ TYLKO NA MOMENT WLASNIE WROOCILEM BO RANO TROCHE ROBOTY :-( :(
ALE COMBO KLUBOWE JUZ WIDZIALEM JEST SLICZNE JUTRO TEZ JADE JESLI DOPRZE POOJDZIE TO ZOSTANE DO NIEDZIELI RANO :-D :grin: :) :D :-D :grin: :-D :D
regus
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2002, o 13:18
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: regus »

LOODZIE POWIEDZCIE CO JEST Z TYM MOIM KONTEM NA FORUM RAZ MAM TYLE POSTOOW RAZ TYLE RAZ ZE SIE 17 REJESTR RAZ ZE 19 NIE KOOMAM TEGO :bardzozly: :bardzozly: :bardzozly: :bardzozly:
MadMac
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2002, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: MadMac »

No no, nie tylko Ren!!! Ja tez bede, moze nie od poczatko ale na pewno sie stawie!!!
...::Corsa A from Bydgoszcz ::...
regus
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2002, o 13:18
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: regus »

a jak by co to REN Z IZA stoja przy fladze HONDY
regus1
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 17 cze 2002, o 23:07
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: regus1 »

qcze qcze deszcz sie zapowiada, bedzie niefajnie jak spadnie ale auta caly czas jada :grin:
regus CTM#089
corsa C 1.2
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

ze wzgledu na brzydka pogode postanowilismy wrocic juz dzis a nie jutro, ja straszliwie zmarzlem i juz wiecej nie chcialem, po za tym spalilem glosnik i mam dola :(

regus: jak z nami gadales to ja bylem w takim stanie ze nie pamietam za bardzo ze byles :-/ sorki mam nadzieje ze mi wybaczysz ...
c20mboT
MadMac
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2002, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: MadMac »

Wialo okropnie!! Ale do wieczora juz nic nie spadlo! niektorzy mieli ostra jazde, jak wyjezdzalem to za bramami lotniska jeden juz wisial na latarni :0 Ren i jak z glosnikiem, wymienia ci go na gwarancji? Ale spedzik ludu to byl w tym Toruniu,az dziw ze na 400m nikogo nie wciagnelo pod kola!! Mialem okazje poznac na zywo klubowiczke Ize, calkiem sympatyczna, oby wiecej takich klubbowiczek. Pozdrowienia dla Izy :grin:
...::Corsa A from Bydgoszcz ::...
regus1
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 17 cze 2002, o 23:07
Lokalizacja: Skępe
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: regus1 »

ja wlasnie przyjechalem z torunia , IZA i REN szkoda ze zjechaliscie bo chcialem z wami troche pifka wypic (REN wybacze CI) ja bylem dzis 2 razy jak podjechalem ok. 20 to sie zaczely ostre stlooki przy mnie zaraz koles golfem II wywalil w malucha z maloocha to nie wiem czy cos da rade zrobic jeszcze chwile poozniej latala w powietrzu BMW E36 ktoora sie zderzyla z E30 zaraz przy nich koles bodajze calibra przesunal drooga calibre i jeszcze moo chyba bylo malo bo wywalil centralnie w bok astryII
(lawety mialy troche roboty) a po przeciwnej stronie pasa seicento na recznym zawracalo i troche koziolkoow kierowce podobno nieprzytomnego karetka zabrala to tyle ide spac bo wykonczony jestem
pozdrowienia dla IZY I RENA
regus CTM#089
corsa C 1.2
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

o kurka! to ostra jazda byla !!!
c20mboT
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

MadMat: co z glosnikiem bede wiedziec dopiero w poniedzialek
c20mboT
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

no to widze znow polska rzeczywistosc wziela gore na atmosfera..... ehhh.... rajdy, zdloty, spotkania - wszedzie ten sam problem - zawsze znadzie sie troche oszolomow, ktorzy nie wiedza kiedy odpuscic..... smutne to co sie dzieje na polskich imprezach... :(

Mam nadzieje, ze na naszych spocikach emocje beda rownie duze, ale pod wieksza kotrola :-D

BTW ja u mnie ktos :)23 sprobuje trawnik laczkami zrywac to go na pake zaladuje i odesle do domu ;-) hi hi
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Flipperku a czy już wiadomo może kiedy do Ciebie sie stawić mamy? Jest juz ustalona jakas data? Bo do Suchej ja mam rzut beretem w zasadzie więc 100% że bede :D
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
MadMac
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2002, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: MadMac »

Pewnie tez slyszeliscie ze niektorzy to nie dojechali nawet do Torunia.... 3 osoby z BMki nie zyja, zamykali kolumne... :(
...::Corsa A from Bydgoszcz ::...
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

No to przykre! jednak jest troche racji w tym co piszą, że się ludzie ścigają nawet na trasie do Torunia, kto pierwszy dojedzie! Głupota ludzka nie zna granic, ehhh
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

chcialbym skromnie skomentowac, ze ctm reprezentowalem rowniez ja.

bylem w toruniu i... zaluje... nigdy wiecej... nic juz nie powiem!!!

mysle, ze nie w tym przypadku dla nikogo ujma nie bedzie, ze olal zlot - bezsens!!! ale organizacji to u nas tez jest zero!!! marnosc... po prostu marnosc!
c20rsa, czlowieku meeen!
MadMac
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 17 maja 2002, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: MadMac »

Zgadzam sie, absolutna dezorganizacja, ale nie chcialem nic mowic.... po prostu brak slow!! Jednak przykladowo takie Borki, to niebo a ziemia do Torunia. Porzadek przynajmniej byl! A tu,... eh wolna amerykanka :(
...::Corsa A from Bydgoszcz ::...
Awatar użytkownika
sierak
Weteran
Posty: 1551
Rejestracja: 8 lut 2001, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sierak »

MadMac: akurat tak sie złozżyło że troche robiłem przy organizacji Borek w tym roku i powiem Ci że tam też były kłopoty, może nie tak jak tu (co słyszę) ale nie obyło się bez problemów. Nie mówiło się o tym głośno ale wyniknęły spore problemy:(
była Corsa A GSI E16SE | jest Rodzinne Kombi
webActive :: profesjonalnie i z pasją
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

pamietam dokladnie ze krytykowalem, ale najlepsze co mi sie zdarzylo do tej pory w polsce to bylo bemowo i choc mialo wiele wad to bledna one przy borkach, a zwlaszcza przy toruniu - **uj mnie strzela jak pomysle ile kasy strzepali na tym **wnie!!! wrrrrrrrrrr... Obrazek
c20rsa, czlowieku meeen!
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

A mi jest wstyd TORUŃ - OLSZTYN niedaleko i nie byłem bo furka u lakiernika
Obrazek
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Pablo ja co prawda w toruniu nie byłem ale z tego co się orientuje to nie masz specjalnie czego żałowac!
Widziałem natomiast forty ze zlotu w Czechach który odbył sie w tym samym czasie i stwierdzam że różnica jak niebo a ziemia a jakie fury były w Czechach!! tak więc ja proponuje na przyszły rok na Czechy własnie ekipą CTM uderzyc!
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

fifo: no ale kazdy kij ma dwa konce - skoro takie super fury tam byly to moze jako ctm staniemy przed brama na parkingu dla zwiedzajacych... nie reprezentujemy poziomu strasznych wypasow naszymi corsami... no albo mi sie zdaje... no albo czas sie wziac za konkrety, co? i doinwestowac samochodziki w jakies patenty?
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

jasne wow, ale ty akurat się nie masz czego wstydzić, bez obaw na plac sie załapiesz :)
Poza tym jako klub może nas wpuszcza!
A na koniec powiem, że jednak wole stanąc na parkingu dla zwiedzających w takich Czechach i ogladnac te super fury niz wjechac na plac w Toruniu zeby mi ktoś samochód rozwalił. Bo w Czechach jak pisali ci co byli, też było piwo i w oóle a była jedna jedyna niegroźna stłuczka, nikt nie szalał, a ochroniaża sporadycznie sie widywało i to jak sobie na rowerku smigał. Po prostu zlot i organiizacja na poziomie. Toruń, dokładnie odwrotnie...więc ja wile Czechy :)
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

jakos tak nie mam pewnosci co do tego wpuszczania na plac... nie za bardzo jeszcze moge sie czyms tak chwalic... bo i tu cos zrobione i tu, ale tak do konca to nie jest to konkret... - moim zdaniem. chociaz jako klub na 100% bylibysmy ciekawym zjawiskiem :) w toruniu fakt... spalem z otwartymi oczyma, zeby przyuwazyc kto mi dewastuje sypialnie... w najgorszym przypadku. torun wyszedl niestety jak wyszedl... kupa drecholi i polisz tunink rzadzil - marnosc ponad wszystko!!!
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

No więc sam widzisz wowiq. Na forum tuning.pl jest wątek o tym i zdjecia. Zerknij na fury i jak to wyglądało. Furki odgrodzone sznurkiem od zwiedzających, wyscigi na 400m podobno pierwsza klasa. Pomiar na fotokomórke, wszystko cacy...no i pogoda ładna :-P
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Chłopaki nie qumam jednej sprawy... Dlaczego ja za wjazd swoim samochodem na plac muszę zapłacić jakieś tam pieniądze, a taki który przyjdzie oglądać samochód i go " obmacywać " nie zapłaci wjazdówki ??
Powinno być chyba odwrotnie przwda ??
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”