Rudniki!!!

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Rudniki!!!

Post autor: Fifo »

Panowie co i jak z Rudnikami??

Basista załatwiłes wjazd jako klub??

Jak, o której, gdzie się umawaimy przed Rudnikami żeby jako klub wjechac?? Ja z Kraka startuje gdzies tak o piatej, albo zaraz po piatej. jedzie kilka autek z Kraka o różnej mocy i chcemy razem. Będziemy gdzies tam powiedzmy że na 7.00 I tak by trzebabyło byc żeby w zadnych korkach jak go Borek nie stać.

Kto jedzie - pytam z ciekawosci!!! Przyznac sie tu zaraz. Z kim to bedzie okazja walnąc piwko?? Bo rozumiem że Ci co jadą to wiedzą ze jest to impreza 2 dniowa. Może nie dla całego zlotu ale dla CTM i kolegów z krakowskiego Street Racers!! Tak że spiworki, namiotki albo do Rena na pake :-P
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

ja sie na zaden sklad nie zgadzam
c20mboT
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

No pewnie wszystko załatwione mozemy jechac
Namioty i wszystkie take badziewia biore wiec spoko grill piwko kobiety bedzie wszystko haha
a spotkac ie mozemy np: o 6 w siewierzu przed tym duzym głównym skrzyzowaniem jest stacja benzynowa zaraz po zjeździe z drogi z krakowa na ta dwupasmówke i tam mozemy sie spotkac z flipperem tez sie tam umówiłem a potem efektowny wjazd do czestochowy jrdzie ze mną chyba 7 furek + reszta bedzie niezły skład a co do renka to zadzwonie do ciebie jak bedziemy gdzies blisko i sie spotkamy np:kolo tego samolotu i dalej juz w pełnym składzie
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Spoko Basista! Jako że ekipa jadaca z Kraka także w siewierzu ma zabrać kogoś to dowiem się jak oni się umawiali w tym Siewierzu i pojedziemy taka wielka kawalkadą :-P
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
BASTA
Świeżak
Posty: 58
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: BASTA »

noto jest superale jeszcze bedzie lepiej w Rudnikach :zakrecony:
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

Basista: je bede przed 8 kolo samolotu, bedzie dobrze? czy za pozno?
c20mboT
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Renq lepiej się tak koło 7 albo zaraz po 7mej umówić. Pamiętasz korki do wjazdu do Borek?? Lepiej być na początku tego korka niz na końcu :-P
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Jef_058 PTK
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2002, o 14:58
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Jef_058 PTK »

Napewno czytaliscie na tuning.pl ze impreza jest niby jedno dniowa i zjezdzac sie jak najwczesniej, ale my tam jedziemy na 2 dni :D i maja pecha no chyba ze nam powiedza jak sie impreza skonczy ze mamy sie zbierac bo powiedzmy zamykaja te lotnisko i co wtedy :-(
Bedziemy gdzies koczowac na dziko :-D Najlepiej to zadzwonic do organizatora i zapytac czy mozna zostac na noc

Pozdrawiam CTM FSO-POLONEZ TUNING KLUB
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Bez problemowo! najwyżej gdzies na dziko się rozłożymy. poza tym bedzie nas tylu że nawet na dziko będzie sympatycznie. CTM zostaje na dwa dni, koledzy z Kraka też i jeszcze pewnie wiele osób. Mimo wszystko moznaby się dowiedziec.
Ale co to znaczy że mieliby nas wywalić... :bardzozly:
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

ja pewnie zostane do niedzieli ale z samego rana sie urywam bo praca czeka
c20mboT
Jef_058 PTK
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2002, o 14:58
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Jef_058 PTK »

W takim razie czeka nas wielka impreza i duzo piwaaaaaaaaaaaaa :-D
Dozobaczenia w Rudnikach
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Oj czeka czeka! Rozmawiałem z kolegami z Kraka! Oni na pewno zostają. Wysłałem tez maila do organizatorów z zapytaniem czy nas w środku nocy nie wywalą (czego naturalnie do mysli nie dopuszczam) a na odpowiedź czekam! Jak bede miał to dam znac!

P.S. A tak własnie mi do głowy przyszło (z racji tego że za oknem leje jak cholera) że kicha nie impreza bedzie jak bedzie lało. Wtedy się zrobi tak jak w Borkach że z powodu pogody wszyscy się szybciutko zwina do domu. Trzeba panowie modły o pogode składac, choc juz słayszałem że w weekend ma się wyrażnie poprawić i ocieplić. Oby tak było.

Pytanie, kto grilla bierze. Basista ty cos wspominałeś o grillu? Bo ja moge spróbowac się o jakiegoś drugiego wystarać jakby trzebabyło??
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

jak by co to ja grilla biore
c20mboT
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

rozmawiałem właśnie z organizatorem i nie ma żadnego problemu żeby zostać na noc wiec szykuje sie niezła impreza
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

A ja dostałem odpowiedz na maila w sprawie możliwości zostania na nocke. Nie ma z tym problemu! Cytuje; Za drobną opłata (5zł) zostanie udostepnione pole namiotowe. Koniec cytatu. Tak więc bez większych problemów można zostać a może i ta opłatę jakos obejdziemy. jakąś zniżke dla klubowych namiotów albo coś :grin:
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Speeddemon
Świeżak
Posty: 97
Rejestracja: 16 maja 2002, o 00:19
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Speeddemon »

Chyba sie poplacze ze nie moge tam z Wami byc.Mialem dodatkowe problemy z moim autkiem.Nie moglem uzywac hamulcow a na dodatek okazalo sie ze zamiast jednego tylnego trzeba robic dwa blotniki.No i bede mial furke dopiero we wtorek.Nastepnym razem nie odpuszcze.Sorki dla Basisty ze nie bedzie mial plytek
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Załuj Speeddemon, tyle Ci powiem!!! Warto było!!! Pozostali którzy nie byli niech też załują. Jak zobaczycie foty i filmiki to dopiero będziecie żałować :-D
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

taaa zwlaszcza reniq'a na bunji! :D
c20mboT
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Oj latał Ren, latał :grin: ...i jak zwykle w nocy spać nie dawał tylko dudnił tym swoim sprzętem grającym na całe lotnisko :oko:
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

No .....jasne Fifo......jasne.....a co bylo kiedy wszyscy awaryjne wlaczyli ? :-D
Kurde - mam nadzieje, ze z nagrania Basisty cos wyjdzie......btw co jest po kwadrofonii ? :grin: :grin:
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

co tu duzo mowic, poprostu bylo odlotowo! :D dysko blysko o polnocy :D
c20mboT
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cyberpooh »

zazdroszcze i juz. :P
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
Izunia
Nowy
Posty: 304
Rejestracja: 31 maja 2002, o 16:46
Lokalizacja: Default City
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Izunia »

hehehehehe......
nie tylko REN skakał na BUNGEEEEEEEeeee................:) :bardzozly:
Ja tyż:) A własciwie ja pierwsza :)23
Ale tylko REN po pijaku :grin: :lol:
CTM #102 błąd_yna
Izunia
Nowy
Posty: 304
Rejestracja: 31 maja 2002, o 16:46
Lokalizacja: Default City
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Izunia »

Wyscigi przespalam w jedynym ocienionym mijescu na zlocie(pod nasza kilkumertowa) flaga klubowa:)Dopiero potem wydarzylo sie cos, co zapamietam naprawde na cale zycie:)
Hehe..na pokazach ero bylam:)Ale panny sie nie rozebraly do rosołu:)

Zlot miał byc jednodniowy, ale taka nasza wpanaiał i najweselsza grupka została na cała noc:)
Było zajebiscie z kilku powodow..Po pierwsze TOWARZYSTWO!!
Cud miód i orzeszki!! Gdyby nie wy...to wrr:)

Po drugie
SKOCZYLAM NA BUNGEEEEEEEEEEE!!!!!! I to 2 razy! Kurna jego mac! z 40 metrow!! (musze to napisac no:)
Okolo 14 pietra budynku!! DŻIZES! Ale wysoko! Wzielam kolege pod ustawiony nieopodal dzwig i twierdzilam, ze
"ja tylko popatrze i spytam o cene:P" Oczywiscie nie dalam sie długo namawiac, choc pietra mialam jak cholera!
Wrr:)Z dołu nie wyglada to tak strasznie, ale z chyboczacej sie gabinki na tej wyokosci..STRASZNIE!
Ale juz nie bylo odwrotu...Koles do mnie(ja juz przypieta i gotowa do skoku)
"Wez rece na zewnatrz..(laaa...jak wysoko). I na moje 3..2..(NIE!!!) 1..(KURWA..NIE!!!!hmm..ale mi sie kolana trzesa)..bungeee...
laaaaaaa..................
Tego sie po prostu nie da ospisac slowami!! Ten kto skakał ten wie co sie czuje!!! Po prostu..nie-do-o-pi-sa-nia!
Tylko ty i przestrzen przed toba...Jak bedziecie ktos mial okazje to nawet sie nie wahac:)!!
A kolega Marog (wielkie dzieki) z dolu robil mi foty:) No i nakrecil kawalek filmu jak lece:)))
Drugi raz skakałam, gdyz chcialam zrobic to tylem. Ale sie spenialam:( Jednak jest to dosc straszna rzecz:)
Skoczylam do przodu! Ehh...ciagle we mnie siedzi to uczucie:)
Marcin skakał tyż. po pijaku, a jak;). Jak ja skakalam to nikt oprocz mnie i kolegi Maroga o tym nie wiedzial. Ajk wrocilam z dyplomem "pokonania strachu" to i on zachcial:) Tyle ze balam sie go puscic:) Hihi..ale skoczyl tyż A drugi raz (tez) tylem! podziam tego faceta!! Ja sie sopietralam..i tylko toche bokiem sie wywinelam:(

Potem zostalismy jeszcze a ze mnie ulecialy wszelkie sily. Po prostu stracilam juz na wszystko chce tak mnie to psychicznie wykonczylo:( A reszta jeszcze sie bawila pol nocy:) EMINEM!!! Muzyka z furek grala a ze bylo cieplutka nic wszyscy (kilkanascie osob) wyleglismy na grilla:)

ps. rano tez byla przygoda. Poniewaz lotnisko bylo juz puste od samochodow, to zrobilismy sobie na pasie startowym wyscigi na 400 metrow. Wszytko fajnie, gdyby nie to, ze .... jak jechali z cala predkoscia zobaczyli..samolot(hm..no taki z 1 pilotem:)
i koles musial przez to ladowac NA TRAWIE!! Dzizus...zmylismy sie w ciagu kilu sekund. Zaraz walnela by rtu policja:)I kontrola lotow czy cus.. Uff
Wiec jak widac wrazen troche bylo:)
Opowiadac i opowiadac, jak dobrze sie cala ekipa bawila. Ja sie ciesze zwlaszcza z tego bunge jumping:)
Szkoda ze takich emocji mam raz na miech, dwa:)
:***
Buzka!
CTM #102 błąd_yna
Izunia
Nowy
Posty: 304
Rejestracja: 31 maja 2002, o 16:46
Lokalizacja: Default City
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Izunia »

Dzizes:) Ale długaśne wyszlo :0
CTM #102 błąd_yna
Speeddemon
Świeżak
Posty: 97
Rejestracja: 16 maja 2002, o 00:19
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Speeddemon »

A ile ta straszna przyjemnosc kosztowala? I czy bilet byl od razu na dwie samobojcze proby czy drugi raz kupowaliscie bo mieliscie malo wrazen?
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

pierwszy skok kosztowal 60PLN, drugi 50PLN
ja skoczylem drugi raz bo chcialem jeszcze poleciec tylem :D czyli jednym slowem za malo wrazen :D
c20mboT
Awatar użytkownika
sierak
Weteran
Posty: 1551
Rejestracja: 8 lut 2001, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sierak »

Iza & REN: gratulacje odn. skoku :-D
Iza: mówisz, że spałaś pod flagą...hehe czy to wyglądało podobnie do tego, jak spałaś u siebie w pokoju na podłodze :lol: :lol:
była Corsa A GSI E16SE | jest Rodzinne Kombi
webActive :: profesjonalnie i z pasją
Izunia
Nowy
Posty: 304
Rejestracja: 31 maja 2002, o 16:46
Lokalizacja: Default City
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Izunia »

:)27 wszytko sie wydalo no..... :oops:
Na podlodze mialam inne powody do spania :)18
WYGRALES! Twoja glowa mojej nierowna :)9
A pod flaga to zwykle zmeczenie:) A polecma, polecam ja. Moze nierony napis, ale cień dawała ...swietny! :)23
ps. Sierako i Mary na pake na nastepny zlot bedziemy razem jesli sie jeszcze nie dorobisz korsiawy
Jak to napisali na forum glownym: to CIEŻARÓWKA - a jak wiadomo pomiesci kliku sierakow i kilkanascie Mary :)25
CTM #102 błąd_yna
Awatar użytkownika
sierak
Weteran
Posty: 1551
Rejestracja: 8 lut 2001, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sierak »

Izuniu moja ukochana - na pewno skorzystam z propozycji i zrobie wszystko żeby pojechać bo sądze, że do następnego zlotu to na pewno sie jeszcze nie dorobie autka. I może wreszcie dotrwasz trochę dłużej niż ostatnio :lol: :lol:

Dam Ci większe szanse :-P :-P
była Corsa A GSI E16SE | jest Rodzinne Kombi
webActive :: profesjonalnie i z pasją
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”