Wiązka silnika c14se

Sprawdź czy ktoś nie potrzebuje części, którą chcesz sprzedać, napisz czego potrzebujesz.
ODPOWIEDZ
Ozar
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2019, o 12:22
Model auta: Corsa B
Silnik: C14SE
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Wiązka silnika c14se

Post autor: Ozar »

Dzień dobry
Potrzebuję nabyć wiązkę do silnika c14se. Jeżeli komuś zalega, chętnie się dogadam.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2072
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wiązka silnika c14se

Post autor: ja37 »

Może być ciężko, pewnie zostanie przeróbka z c14nz, albo coś w podobie.

No i DIS, czy aparat?
Ozar
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2019, o 12:22
Model auta: Corsa B
Silnik: C14SE
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wiązka silnika c14se

Post autor: Ozar »

Dziękuję za reakcję. Silnik wyciągnięty z Astry F, na aparacie. Mam do niego wiązkę, sterownik bez immo.
Wiem, że do tej wiązki trzeba dopiąć selektor oktanowy, bo astra ma go po prawej stronie, przy wiązce od kabiny. Kupiłem również wiązkę c14nz, także komplet do przeróbki jest. Jedzie do mnie Intrukcja Sam naprawiam, z nadzieją, że znajdę tam schemat jak było to w Corsie podłączone. Nie znalazłem informacji, żeby w corsie przy c14se był aparat zapłonowy. Dlatego mam wątpliwości i chciałem od razu przerobić wszystko na DIS.


Nie wiem czy sterownik który funkcjonował przy aparacie, będzie działał przy DIS'ie. Dlatego od razu chciałem spróbować poszukać takiego zestawu gotowego.

W sumie to chyba nie temat na ten dział forum.
W każdym razie, najlepiej żeby wiązka i sterownik, były od DIS. Znalazłem na Ebay'u, napisałem, ale jak do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dlatego napisałem na forum 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupie”