Wyprzedaż garażowa (Corsa A)

Chcesz coś sprzedać?
ODPOWIEDZ
KioDo
Bez listowiec ;-)
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:19
Imię: Przemek
Lokalizacja: Myszków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Wyprzedaż garażowa (Corsa A)

Post autor: KioDo »

Czołem ekipo :D Nadszedł czas, żeby trochę uporządkować plac. Okazjonalnie zbierałem części do rajdówki, tak na wszelki wypadek. Żadna sytuacja się nie zdarzyła, samochodu już nie ma, a części pozostały. Dlatego szukam kogoś, kto najlepiej hurtowo i w dobrych pieniądzach odkupiłby je ode mnie i zrobił z nich jeszcze jakiś użytek. Pozwólcie, że wypunktuje to co posiadam tutaj, a zdjęcia udostępnię z dysku, bo trochę się tego nazbierało. Znajdą się części lepsze i gorsze. Jeśli części posiadają jakieś wady to starałem się to ująć na zdjęciu. Części były skupowane z przeznaczeniem do polifta.

- 3x maska
- 3x zderzak przód
- 3x zderzak tył
- 2 komplety szyb bocznych tył
- 2x drzwi kierowcy
- drzwi pasażera
- 2x błotnik prawy
- błotnik lewy
- 7 lamp tył
- 9 lamp przód + kierunki ( cześć być może trzeba dorabiać uszy mocowania )
- klapa tył z lotką i silniczkiem ( mam do niej również szybę )
- szyba czołowa z przyciemnieniem
- 2x grill
- alternator boscha 0 120 488 200 ( prawdopodobnie od c20ne )
- wydech końcowy ( spełniał swoje zadanie tyle moge powiedzieć na jego temat :p )

Poza tym jest jeszcze zawieszenie przód pod półosie c20ne, belka tył z wymienionym zestawem hamultowym (chyba nawet nie przejechałem się po wymianie), śa też jakieś inne bzdurki typu przełączniki, jakieś zegary ( może nawet GSI ). Mam też 2x pompe paliwa z calibry, nowe tarcze Zimmermanna i chłodnicę z Kadetta GSI. Poza tym wszystkim około 40 kół i opon, ale trzeba pamiętać, że te już leciwa guma, wiec raczej tylko na upalanie jakby co.

Jak wspomniałem chciałbym, żeby to poszło hurtowo. Myślę, że jak powiem 650zł za wszystkie elementy karoserii łącznie z szybami, to nikogo nie obrażę i liczę na to, że komuś uda się jeszcze z tego zrobić pożytek. Tarcze i chłodnicę mogę puścić po stówce, co do reszty na pewno się dogadamy. Zdjęcia podrzucam w osobnym linku. Gdyby ktoś był zainteresowany kołami i oponami to też oddam je za półdarmo - koła to już sama stal, alu był sprzedane wcześniej. W razie czego zdjęcia gum dośle zainteresowanym. Ogólnie jestem otwarte na propozycje, bo i tak mi to wszystko zalega.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Wyprzedaż garażowa (Corsa A)

Post autor: raf02 »

Ale pokaźna kolekcja. Może bym zabrał tarcze i jedną pompę paliwa. Tarcze jakiej średnicy? 236? Skąd jesteś?
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
KioDo
Bez listowiec ;-)
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2013, o 00:19
Imię: Przemek
Lokalizacja: Myszków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wyprzedaż garażowa (Corsa A)

Post autor: KioDo »

Tak, proszę bardzo:

Obrazek

Jestem z Myszkowa, Śląskie. Byłem przekonany, że jest wpisane w profilu :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam”