Powroty po latach

Rozmowy o Corsie. Tematy zwiazane z Klubem CorsaSport.pl. Dyskusje nie związane z Corsą umieszczamy w Luźnych Rozmowach!
Regulamin forum
PRZECZYTAJ: Główne Reguły CorsaSport.pl
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2072
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: ja37 »

Nie komplex.
Mieszkam w takim miejscu, że te squrwisyny spać nie dają, tylko słychać odkręcanie manetki w weekend.
Bronek_84
Nowy
Posty: 456
Rejestracja: 6 mar 2004, o 23:55
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Bronek_84 »

raf02 pisze: 14 sie 2022, o 23:00
Bronek_84 pisze: 14 sie 2022, o 15:08 A dzisiaj kupić dużo lepsze auto z podobną mocą, które też ma szmery bajery i w dodatku napęd na 4 to żaden wyczyn. Ja 20 lat temu myślałem "tylko corsa" "zawsze corsa" "jak za kilka lat odłożę to zrobię sobie taką jak chłopaki z forum" A tu mięło dosłownie trzy może cztery lata i pojawiło się tyle fajnych lepszych samochodów, że głowa boli. Skrzynie biegów dwusprzęgłowe bajka... Nawet zwykła rodzinna ośka z dsg po programie za 1200zł dawała super frajdę z jazdy :Yahoo!: Zdecydowanie wolę ten kierunek motoryzacji niż ciągłe siedzenie i grzebanie (co i tak bardzo lubię) dniami i nocami w garażu a życie ucieka przez palce. Dzieci dorastają chcą tobą pobyć a ty nie masz dla nich czasu bo trzeba iść kolektor spawać... To już nie dla mnie, osiedzę się 3 lata po nocach w garażu, wyjadę, a objedzie mnie prawie seryjne Audi A3 kupione za 35 tysi z otomoto :o
Zaznaczam, że kibicuję, szanuję i podziwiam ludzi który takie garażowe projekty tworzą :good:
Co racja to racja.
Ktoś kto ma więcej czasu i zapał będzie sobie dłubał obojętnie co by to było i jaki efekt osiągnie
Nie wiem jak na żywo ale twoja Corsa bardzo ładnie i schludnie jest zrobiona :good: Widziałem kiedyś filmik na YT to chyba to auto nie?
Nie zbadane są pokłady ludzkiej wyobraźni® :-D
Bronek_84
Nowy
Posty: 456
Rejestracja: 6 mar 2004, o 23:55
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Bronek_84 »

ja37 pisze: 15 sie 2022, o 06:13 Nie komplex.
Mieszkam w takim miejscu, że te squrwisyny spać nie dają, tylko słychać odkręcanie manetki w weekend.
No i co to daje, że pogonisz tego czy tamtego? jest przez to lepiej?
Nie zbadane są pokłady ludzkiej wyobraźni® :-D
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: raf02 »

Bronek_84 pisze: 15 sie 2022, o 06:23 Nie wiem jak na żywo ale twoja Corsa bardzo ładnie i schludnie jest zrobiona :good: Widziałem kiedyś filmik na YT to chyba to auto nie?
Bardzo możliwe, najlepiej teraz przy starszych autach trzymać się oryginału, delikatne zmiany tylko wprowadzić aby na obecne czasy przyjemniej się użytkowało :wink:
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
Bronek_84
Nowy
Posty: 456
Rejestracja: 6 mar 2004, o 23:55
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Bronek_84 »

raf02 pisze: 15 sie 2022, o 13:19
Bronek_84 pisze: 15 sie 2022, o 06:23 Nie wiem jak na żywo ale twoja Corsa bardzo ładnie i schludnie jest zrobiona :good: Widziałem kiedyś filmik na YT to chyba to auto nie?
Bardzo możliwe, najlepiej teraz przy starszych autach trzymać się oryginału, delikatne zmiany tylko wprowadzić aby na obecne czasy przyjemniej się użytkowało :wink:
Powiedział ten co silnik z saba wstawił i ciął podłużnicę bo nie wyszedł :P :wink: :wink: Spoko, bardzo fajna ta Twoja corsa taka nie zwieśniaczona :)2
Za ten post autor Bronek_84 otrzymał podziękowanie:
raf02 (15 sie 2022, o 18:51)
Ocena: 100%
Nie zbadane są pokłady ludzkiej wyobraźni® :-D
Jaca.
Nowy
Posty: 170
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 13:45
Model auta: Corsa A
Silnik: 20XE
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Jaca. »

Samemu zbudować to jest to

Kupić gotowca to każdy może (nawet na kredyt)

Btw
Niezły offtop się tu zrobił, jedyny czynny wątek na tym forum 😉
Bronek_84
Nowy
Posty: 456
Rejestracja: 6 mar 2004, o 23:55
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Bronek_84 »

Tylko pytanie czy tego, którego stać czy nazwać go gorszym? Są ludzie co nie umieją ale mają hajs, są ludzie co umieją mają trochę kasy ale nie mają kiedy albo się już im nie chce....... :wink: Już od tygodnia myślę o tym właśnie że off się zrobił okrutny :grin: A, że tu taki tłok to nikt nie interweniuje :P :P :P
Nie zbadane są pokłady ludzkiej wyobraźni® :-D
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2072
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Powroty po latach

Post autor: ja37 »

Szkoda interweniować :)

Mi się już właśnie nie chce.......
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2072
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: ja37 »

Hmmm, Bronek znów się zmył na 10 lat i nie ma z kim pisać......
Bronek_84
Nowy
Posty: 456
Rejestracja: 6 mar 2004, o 23:55
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Bronek_84 »

ja37 pisze: 19 sie 2022, o 19:33 Hmmm, Bronek znów się zmył na 10 lat i nie ma z kim pisać......
Jest na urlopie dzieje się tu tyle, że nie ma komu pisać :wink:
Nie zbadane są pokłady ludzkiej wyobraźni® :-D
Alm
Użytkownik Premium
Posty: 70
Rejestracja: 24 sie 2014, o 15:56
Lokalizacja: Lbn
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Alm »

ja37 pisze: 13 sie 2022, o 08:02 Ano widzisz, ja miałem w sumie 3 CB ostatnia miała pod maską z20let 240KM :)
Ale żona kazała sprzedać i teraz tylko patrzę, jak stoi na parkingu i zarasta trawą............nie wiem, po co ta dziewczyna ją kupiła.
Grzechu powiem Ci, że wrażenia z jazdy kosiarką bezcenne, za resztę zapłacisz kartą :grin: :)
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Opłata za serwer 2020 str.13

Post autor: Wydra9 »

Ja tam swoja corsinke trzymam nadal :) w lato jeżdżę ciesze sie wracam do dawnych czasów bo to moje pierwsze auto i człowiek w nim sie czuje młodszy :) wspomina :) a grzebie dalej przy niej dokończam rzeczy które chciałem zawsze zrobić. Kiedyś głównym ograniczeniem była kasa. teraz na codzien jeżdżę sobie signumkiem 1.9 180km wystarcza :) z wyposażeniem cosmo wiec jest wygodnie, bajery itd ale nadal lobię jeździć corsa i naprawdę daje mi to dużo frajdy :) wydeszek irmschra to i cos tam sobie popiarduje, silnik to zwykłe 2.0 8V po dłubane, moze ze 130 konia jest, wystarcza. z reszta i tak pewnie dziś ludzie patrzą jak na młotka jak auto tak drze morde czy pali gume, mam to gdzieś :)a i mandaty wykroczenia, państwo policyjne to i strach... a cennik maja chory... EUROPEJSKI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Corsa Klub”