Czujnik temperatury wody!
-
Michu1
- Bez listowiec ;-)
- Posty: 2
- Rejestracja: 26 sty 2010, o 15:48
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Czujnik temperatury wody!
Jestem tu nowy wiec chciałbym wszystkich serdecznie powitać.Od niedawna posiadam Corse b z motorkiem 1,4 60KM i mam takie pytanie gdzie w tym autku znajduje się czujnik temperatury wody? Byłbym bardzo wdzieczny za wszelkie podpowiedzi a także mile widziane zdjęcia jeżeli ktoś takowe posiada.Z góry Dzięki!
- RotkiV
- Swój
- Posty: 522
- Rejestracja: 27 lut 2008, o 13:38
- Imię: Wiktor
- Lokalizacja: Bełchatów
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Czujnik temperatury wody!

tutaj na zdjeciu w zaznaczonym obszarze w kolektorze ssacym jest czujnik temperatury podajacy sygnał na zegar. (jeden kabel na wsuwke do niego dochodzi)
czujnik temperatury podajacy sygnał na komputer znajduje sie na kolektorze ssacym przy scianie grodziowej ( patrzac od gory ) pod monotwtryskiem) czujnik chyba na klucz 19.
z tym ze dojscie do niego jest raczej tylko od dołu wiec bez kanału ani rusz
-
Michu1
- Bez listowiec ;-)
- Posty: 2
- Rejestracja: 26 sty 2010, o 15:48
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Re: Czujnik temperatury wody!
Dzięki za szybką odpowiedź! I jeszcze jedno moje pytanie bo dowiedziałem sie ze takowy czujnik jest wkrecany w głowicę przeszukałem silnik i znalazłem podobny czujnik w boku silnika od czego w takim razie mogą one być?