Wymiana foteli

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
UcHO
Weteran
Posty: 1369
Rejestracja: 25 paź 2002, o 20:04
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: UcHO »

-40 Graba to to na pewno nie jest, za mała odległość tak jak napisał Adam, a jak się jeździ z taką glebą?? Nigdzid miską nie walnołeś do tej pory?
graba
Świeżak
Posty: 85
Rejestracja: 28 lis 2002, o 11:57
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: graba »

Właśnie że nie, i musze Ci powiedzieć że zdziwiłbyś sie jaka ona jest miekka tzn nie jest mocno twarda, a jeszcze nie zdazyło mi sie gdzies przychaczyć. Sam sie dziwie ale całe szczescie ze tak jest. Ja dokładnie nie wiem ile to jest ale chlop od ktorego brałem mowił ze -40, no ale sprawdze dzisaj. jezdzi sie dobrze i nawet nie trzesie za bardzo. Ale jak zrobie teraz strzałke i bedzie wyglac w miare dobrze to moze sie spotkamy na jakims zlocie i sam zobaczysz jak sie jezdzi.
pozdrawiam
shreek
Swój
Posty: 796
Rejestracja: 4 sty 2004, o 11:47
Lokalizacja: krakow - kryspinow
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: shreek »

UcHO pisze:Mnie tylko dziwi jedno, drzwi są ostro piep...... a szyba nie pękła :0 to jak dla mnie dziwne, wyrazy współczucia i teraz masz przynajmniej pretekst aby zmienić przedni zderzak
wlasnie jakim k**** cudem ta szyba jest cala,,,, bo jest nie?
graba
Świeżak
Posty: 85
Rejestracja: 28 lis 2002, o 11:57
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: graba »

jest calutka i nawet rysy na niej nie ma takze nie wiem jak to sie stało. :grin: acha sprawdzałem odległość od środka koła do rantu błotnika i jest 280 takze chyba nieco nizej niz mowilem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”