Corsaaa by Zioo...

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Porszak pisze:byc moze mapa na swini byla robiona na 98oktan lub v powera. ja na vervie 98 tez czuje roznice w stosunku do zwyklej 95, ale mimo to kultura pracy na v poowerze jest nieporownywalnie lepsza.
mapa byla robiona na 95 z orlenu ...
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: -=m&m=- »

Zioo pisze:
Porszak pisze:byc moze mapa na swini byla robiona na 98oktan lub v powera. ja na vervie 98 tez czuje roznice w stosunku do zwyklej 95, ale mimo to kultura pracy na v poowerze jest nieporownywalnie lepsza.
mapa byla robiona na 95 z orlenu ...
wiec jesli zapłon był ruszany to istnieje prawdopodobienstwo, że przy 95 oktanach pojawiał sie stuk i komp sam cofał zapłon a po zalaniu vpowera dopiero ustawienia z mapy zaczeły dzialać
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
RotkiV
Swój
Posty: 522
Rejestracja: 27 lut 2008, o 13:38
Imię: Wiktor
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: RotkiV »

Corsa dzisiaj widziana .. ba dobrze oblukana na zywo....
podoba sie nawet bardzo sie podoba :-D
kilka osob pytalo co tam siedzi i ile wyplulo KM. wiec i zainteresowanie autkiem bylo :)2
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

-=m&m=- pisze: wiec jesli zapłon był ruszany to istnieje prawdopodobienstwo, że przy 95 oktanach pojawiał sie stuk i komp sam cofał zapłon a po zalaniu vpowera dopiero ustawienia z mapy zaczeły dzialać
no tak zaplon jest ruszony, ale i bez swini (na ustawionym zaplonie) byly momentami braki w mocy, ktorych na vpowerze nie ma (no nic najwyzej bedzie lane drogie paliwo ..)
RotkiV pisze:Corsa dzisiaj widziana .. ba dobrze oblukana na zywo....
podoba sie nawet bardzo sie podoba :-D
kilka osob pytalo co tam siedzi i ile wyplulo KM. wiec i zainteresowanie autkiem bylo :)2
no no milo bylo poznac kolegow z EBE :D szkoda, ze bez Cors byliscie :P

a co do auta.. tlumik srodkowy dostal nowe zycie od Basmota - poprostu sie rozsypal w srodku - i juz nic nie brzeczy :D przy okazji okazalo sie, ze sonda sie rozlatuje (mechanicznie) i trzeba bedzie ja wymienic ...

PS. Male porównanie :P

Obrazek

to duuuze to prawie Metrowy !! tlumik FK wyciagniety z ex Corsy Bacy, zastapiony zostal tym obok :)
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Kuba.EBE
Nowy
Posty: 240
Rejestracja: 5 sty 2009, o 19:00
Lokalizacja: Bełchatów (EBE)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Kuba.EBE »

No tez widzialem na zywo corse :) prezentuje sie niesamowicie i dzwiek tez ma ciekawy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Dzis na spocie mierzylem przyspieszenie corsy na jakims programie na Iphone'a (ponoc porownywalny/lepszy z G-Techem) i niestety starty z 4-5 tys z lekkimi uslizgami psuly pomiar do 100, ale przy ruszeniu z 3 tys (wedlog mnie z 4-5 duzo lepiej sie zbiera i znacznie szybciej 2jka wpada) pomiar wykazal 8,56 do 100 i 16,2 na 1/4 .. mysle, ze przy 14" i lepszym startem- tak, zeby zyroskopy nie wariowaly przy mieleniu jest szansa na zejscie do 8 lub ciut ponizej

najwazniejsze, ze w chwili obecnej jedynymi problemikami jest konczaca sie sonda (rozsypuje sie porcelanka) i ukazujacy sie sporadycznie blad EGR'a ... a Corsa wreszcie spelnia moje oczekiwania, co do pracy silnika (a nie powiem u mnie musi byc idealnie plynnie, bo jak cos sie dzieje to krew mnie zalewa- jestem niesamowicie uczulony na jakiekolwiek nieprawidlowosci)
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Dzis troche popsolem corse... a w sumie to samo sie .. :P
Obrazek

dziura do najwiekszych nie nalezala...
Obrazek

ale w sumie miala ostre krawedzie .. zreszta malo mnie to interesuje... zrobilo sie kuku i niech panstwo placi jak ja za mandaty

szkoda zgloszona, jutro jade wykorzystac wreszcie darmowy przeglad w Nastapolu, co by sie dowiedziec, czy czegos w zawieszeniu/ukladzie kierowniczym tez nie wywalilo ...

co jak co, ale kuta felga dala rade... nie ma nawet sladu :D (oczywiscie i tak pojdzie do sprawdzenia)
i od poniedzialku zaczynam walke z zarzadem dróg... szkoda troche naprawde dobrej opony, bo wszystkie mam jednakowe, a teraz ciezko bedzie takie nowe dostac :/ ale zobaczymy ile wylicza... ja im nie popuszcze...
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Porszak »

mala ta dziura nie jest. szkoda gumy i auta, ale masz racje. walcz o kase. szybko w nia wjechales?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

troszke odgrzebe kotleta, bo nie bylo mnie jakis czas, ale conieco sie zmienilo ....

po zlocie i torowej jezdzie skonczyly sie hamowniki z przodu.. ( z tylu najlepiej juz wczesniej nie bylo ) dlatego przysly wreszcie na przod hamowniki 256 (wczesniej siedziala seria ) zimmerman + ebc redstuff (nikt mi nie wmowi teraz ze slabo hamoja na zimnych) z tylu nowe szczeki wymieniona linka i plyn ... jest teraz pewien problem - przod wgryza sie w asfalt az milo, wydlubane wnetrze z tylu zalacza abs na tylnich kolach - ale auto zatrzymuje sie niemalze w miejscu
wreszcie zaczelismy walke z mapa na smt6 (auto bylo sporo zalane) jednak walka trwa nadal ..naszczescie brnie do przodu i jest na ukonczeniu...
nie ma juz tez zapasu z przodu (udalo sie naprawic uszkodzona opone i wreszcie auto prowadzi sie normalnie :)
poniszczyla sie tez seryjnie obszyta skora kierownica... jako ze nie mam funduszy na takie pierdoly (w dodatku nie tanie) zerwalem cala skore i oczom ukazala sie calkowicie gladka czarna kierownica :D raczej tak juz zostanie :D
przez zime mam plan conieco wyrzezbic ..za duzo nie powiem, ale napewno jak skoncze swoja rzezbe (mam zamiar zrobic calosc wlasnorecznie) strojenie trzeba bedzie zrobic znowu od 0 :D:D ale to w swoim czasie :)

niestety nie mam zadnych zdjec (wiem ze najlepiej sie oglada) bo mialem problem z telefonem ..
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: -=m&m=- »

upgrade hamulcy to jedna z fajniejszych i prostszych modyfikacji jakie można zrobić w corsie a jednocześnie dająca dużo frajdy i odczuwalna różnicę. Kiedy ostateczne strojenie smt ? będzie przesuwana odcinka ?
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Porszak »

zgadzam sie z majkiem. ciekawia mnie Twoje plany zioo oraz to co uda sie u Ciebie osiagnac w kwestii strojenia
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

czekam narazie na odpowiedz od Adama jezeli chodzi o kolektor i wlasnie odcinke
bankowo mam pomieszane wezyki od oparow i podcisnien stad jest problem z paliwem przy smt6
jezeli chodzi o odcinke... przed remontem byla na prawie 7 tys (6975) po remoncie jest niecale 6,6 (nie wiedziec czemu) i to tez chcialbym zmienic ... ogolnie przy strojeniu caly czas jest problem .. co sie doprowadzi afr do ladu przez smt seryjny komp proboje to zkorygowac po swojemu (bez checka) i afr skacze z okolic 13 na 24... no jakies zlo sie tam dzieje
byla mierzona kompresja .. przy otwartej przepustnicy z zalozonym dolotem 13,8 rowno na kazdym cylindrze
na chwile obecna bede poprawial dolot powietrza i walczyl z wezykami .. jak dojde z tym do ladu znowu pojedziemy dostroic auto na autostrade i tyleprzed zima...
zobacze co wyjdzie z moich planow (plan mam nie wiem jak to wyjdzie w praktyce- zrobione bedzie ale czy bedzie lepiej sie zobaczy)


z ciekawostek.. corsa dostala prototypowy patent znajomego elektryka i ma doswietlanie pobocza przy skretach :D

EDIT 13.10.2009

w niedziele pojawily sie na aucie zimowki (niby wczesnie ale.. sa i juz !) na zime wyleci jeszcze guma zderzaka przedniego ...

Obrazek
uwalona strasznie i kiepskie foto ale taka bedzie zima :D:D

zbliza sie zima i w sumie czas wymiany oleju (na zegarach 9k km od remontu) no i wypada wymienic olej .. i mam dylemat
obecnie siedzi liqui moly 10w40 mos2 (niebieski) przez caly okres dolalem kolo 0.5l (troszke sie poci pod pokrywa i byl wyciek z pod korka .. no i oczywiscie auto nie jest zamulane (ale wszystko z rozwaga jak najbardziej)
zastanawiam sie co wlac i mam dylemat ..
total racing 10w50 (juz praktycznie go wyeliminowalem )
motul 300v competition 15w50
castrol Edge sport 10w60
czy moze cos innego ...??

-- Pt sty 15, 2010 8:56 pm --

znowu sporo czasu mnie nie bylo...
co sie pozmienialo... no nie wiele.. jak to zima, kiedy auto jezdzi na codzien...
do wymiany jest pompa paliwa (kiepskie cisnienie daje) filtr (juz swoje przefiltrowal i sie skonczyl.. zadne reanimacje mu nie pomogly (chwilowo bedzie jakis inny, ale po zimie bedzie upgrade wiec sie pozmienia) mapa jest lekko ogarniata ale bez szalu.. poprawila sie narazie elastycznosc ..
na zalozenie czeka magiczny przycisck z nowego lexusa :> :D http://z.about.com/d/suvs/1/0/t/i/-/-/S ... Button.jpg :D
w poniedzialek jade wreszcie zrobic porzadnie wydech !
silnik obecnie zalany Castrolem Edge sport 10w60 (obliczylem, ze wezmie max 0.5l na 9 tys - czyli przyzwoicie - niestety litrowa buteleczka edge sport po znizkach kosztuje 40 zł... a na stacji 60-70 :o
Zimowki zalozylem za wczesnie i za duzo sie zdarly :D

do wiosny jak wyzej .. nowa pompa paliwa, nowa konstrukcja dolotu :twisted: i dopiero strojenie (po drodze sworzen wachacza do wymiany (moze jutro czasu brak)
kompletuje rowniez male audio ale to w swoim czasie..

pod koniec marca przeglad .. bede staral sie o "zelazny list" z PZMotu dotyczacy poprawnego ustawienia swiatel a bad looka -zobaczymy co co z tego wyjdzie.. policjantow mam dystyc.. ostatnio 10ptk i 500pln.. 125 na 50... i dlaczego panu tak ten wydech ryczy.. - na 3jce jechalem.. - mina "oficera" bezcenna :D

ahh bym zapomnial .. amory z przodu sie koncza.. i mysle co wsadzic.. uzywke w dobrym stanie pod sprezyny (FK narazie odpuszczam) czy nowa seryjna Kayabe z gwarancja na 2 lata (po 1.5 roku zareklamuje jako wytluczone i dostane nowe :D) .. ale to pozniejszy plan ..

-- Pn kwi 19, 2010 7:17 pm --

odkope troche kotleta, bo az dziwnie to wyglada, ze nic sie nie zmienilo :P a jednak wiosna i sa jakies tam dzialania....
sworzen wymieniony, nic poza amorami nie trzeba robic przy zawieszeniu
w marcu corsa byla na przegladzie w Okregowej stacji PZM i przeszla przeglad bez problemowo ( specjalnie pojechalem do pzm dowiedziec sie co i jak z badlookiem ... okazalo sie ze pan nie widzi zadnego problemu, bo siwaitla swieca poprawnie )

na wiosne jakby silnik sie odmulil troche, ale nadal nie jestem zadowolony...
majowke mam 2tygodniowa i siedze w garazu.. sciagam caly uklad paliwowy i czyszcze/wymieniam to samo z ukladem chlodzenia .. zrobie i jade stroic juz ostatecznie w tej konfiguracji... + mycie silnika i kosmetyka pod maska ..
Rok czasu szukalem ... wreszcie dorwalem ... (Bardzo dziekuje Seboss'owi )
Obrazek
morette :D:D:D przerobione na soczewke , dostalem xenon w komplecie.. ale z zarnikami 8000k wiec odpuscilem i zdobylem 4300k .. teraz tylko jeszcze jakos musze opatentowac kierunki (te co sa, sa przejsciowo) i spryskiwacze ...
zderzak trzyma sie na 2 srubach :/ ale z tym musze poczekac az zrobie wylewke pod garaz, bo za kazdym razem, mimo desek, po ktorych wyjezdzam/wjezdzam i tak dostaje po dupie :/
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: -=m&m=- »

no proszę, moretki Letisa przechodzą z rąk do rąk :D mnie tam te światła zawsze sie podobały i uważam, że corsa na nich fajnie wygląda :)2
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: pirat »

bardzo ladna ta Twoja fura.

a ten xenon nie wali po oczach? zazwyczaj te modzone xenony bija po galach ze szok.
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

pirat pisze:bardzo ladna ta Twoja fura.

a ten xenon nie wali po oczach? zazwyczaj te modzone xenony bija po galach ze szok.
jak widac jest soczewka (a w zasadzie caly zewnetrzny wklad lampy jest z BMW ), takze nie ma rozproszenia niewiadomo gdzie... caly czas jestem w fazie ustawien, a nie jest latwo (narazie sa dosyc nisko, sukcesywnie podnosze, ale nie oslepiam)
xenon jest tylko przy soczewce, wewnetrzne lampy (długie) zostaly seryjne

niestety ostatnio wysypalo sie w trasie lożysko w tylnim kole i lekko nadszarpnelo czop/piaste łozyska wymienilem od razu w 2ch kolach, ale czasem (chyba z tego, gdzie sie wczesniej rozsypalo) wydobywaja sie dziwne dzwieki, jakby policja za mna jechala na sygnale :D nie wiem, czy przyczyna jest ten czop/piasta, czy cos zupelnie innego (sprawdzalem przed zalozeniem , ze lozysko ladnie powinno chodzic
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
seboss
Nowy
Posty: 449
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 09:17
Imię: Sebastian
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: seboss »

fajnie ta Twoja Corsa wygląda na moretach i kierunki póki co służą :-D :-D
było kamikadze ......... teraz tylko tatowóz
Awatar użytkownika
Cougar
Nowy
Posty: 303
Rejestracja: 15 lut 2008, o 15:03
Imię: Krzychu
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Cougar »

ładnie jest...jeszcze ładniej było by z orginalnym gsi grillem :-(
c16xe was BIG BUMed...
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Porszak »

mnie tez podoba sie nowy przod. lozysko sie ropadlo zupelnie czy jakos w calosci sie trzymalo?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Porszak pisze:mnie tez podoba sie nowy przod. lozysko sie ropadlo zupelnie czy jakos w calosci sie trzymalo?
trzymalo sie tak, ze byl problem ze zdjeciem bebna... 3 tulejki "zakleszczyly" sie ze soba
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Daaaawno sie nie odzywalem na forum.. czas conieco uaktualnic...

za bardzo nie bede sie rozpisywal, bo nie ma sesu....
Corsa pomalutku wraca do serii.... nie to nie zart... mam dosyc tego silnika i problemow jakie juz z nim byly...

nie ma SMT6 -do sprzedania( w wakacje wylecialo)
w zime corsa pozerala paliwo ... 100zł =ok 120km !!, zaczelo ostro leciec spod glowicy olejem (dekiel tez przezyl swoje.. pedaly dokrecali sruby od dekla pneumatem i tylko 1 gwint sie ostal... )
dlatego z uteskieniem czekalem az zrobi sie troszke cieplej w garazu ....

obecnie stoi w garazu od 3 tygodni ... zaczelo sie od zamowienia ori kolektora ssacego, przepustnicy, i rury dolotowej do filtra powietrza ... kto sciagal ssacy ( dona czesc) chyba wie ile trzeba sie nameczyc....
dlatego od razu poszedl razem z glowica, z ktorej i tak ostro sie pocilo olejem ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

problem powstal z rozrzadem ... nie szlo odkrecic kola pasowego.. ktos je tak "do..bal", ze trzeba bylo spawac nasadke i krecic 2,5m przedluzka...
2 zawory przy okazji tez poszly ( zeby na pasku pozrywalo)
mniejsza o to ... nowe ...
uszczelka, sruby, olej, filtry, uszczelki kolektorow, przegwintowanie mostkow od walkow ( gwinty pod dekiel) z 6 na 7 , 2 zawory ssace, pasek rozrzadu i wielorowkowy.. etc...
bylo troche przebojow w skladaniu seryjnego ssacego ale poszlo.... przejechalem moze z 20 km .. zemcilo sie i strzelil wąż magistrala-głowica.. nowy zainstalowany dzis.. jutro podkladki pod nowe sruby od dekla i moze wreszcie przejade wiecej jak 20km ....

na zime kupilem (prawie w kolorze ) polift na przod, zeby nie poniszczyc znowu GSi i... zostaje !! wsadzilem juz w niego kierunki pod morette
po zimie znowu sworzen "wymiekl" wiec jest nowy LMI

wiecej zdjec dodam np jutro .. dzis juz sie nasiedzialem przy mendzie :P

napewno w niedalekiej przyszlosci bede robil wyprzedaz... gsi, ssacy smt6 i moze cos jeszcze ...
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Porszak »

wspolczuje przebojow!!
a mielisice klucz do blokowania kola pasowego?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: przyciaga »

:placz: już teraz rozumiem te opisy na gg odnośnie eco teka. Szkoda ze tak sie posypało :(
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

Porszak pisze:wspolczuje przebojow!!
a mielisice klucz do blokowania kola pasowego?
no my nie mielismy...(probowalismy ksiażkowo + kilka patentow a i tak nie szlo... ) mechanik, ktory mial tez ostro sie napocił zeby odkrecic...


dzis poskladalem wszystko, pomalowalem przy okazji gorna czesc ssacego na czarny mat .. pokrywa uszczelniona, chyba na dobre... poza uszczelkami i minimalna ilosca reinzosil'a (profi produkt) sruby 7 na nowych gwintach wkrecone dodatkowo z podkladkami metalowo gumowymi 6,4 (najwiekszy rozmiar na wcisk wchodzily na sruby)
zdjec nie zrobilem, bo nie myslalem o tym ( jutro z rana cos zrobie ) jutro odpalam i mam nadzieje, ze to koniec przebojów...
ciezko mysle, nad rozstaniem sie z corsa, bo juz naprawde nie mam sily ... szkoda zdrowej i prostej budy na ecoteca, a zeby cos wiekszego wsadzac nie ma za co.. :/

-- Cz mar 31, 2011 8:26 pm --

w sumie mozna zrobic transfer z projektow do naszych aut, bo raczej cofam sie, niz rozwijam, i nie zanosi sie na wielkie zmiany... chyba, ze zmiane marki (mam parcie na tylni naped a na omege 3,2 corsy nie wymienie :P )
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

corsa odpalona, nie ma opcji, zeby cokolwiek lecialo jest wzorowo, chodzi idealnie, wreszcie odzyskala momentu i mocy z dołu..
no i warczy strasznie na tym seryjnym dolocie z wycietym bokiem puchy filtra
jestem mega zadowolony... czekam na wyniki spalania...
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
rQs
Nowy
Posty: 382
Rejestracja: 13 gru 2008, o 20:21
Imię: Bartek
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: rQs »

Zioo pisze:dokrecali sruby od dekla pneumatem

Pozazdrościć takich fachowców - banda profanów ...

Składaj wszystko w kupę i ciesz się autem :)
Do sprzedania -
Obrazek
Granatowe x14sz by Bartek

I najważniejsze
PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

200km nabite (dzis na ostro ok 150) zero problemow jedzie bardzo fajnie .. czuc, ze jest moment, nic sie nie poci ...
wreszcie jestem zadowolony... jednak, jak zrobi sie cos samemu to niewazne jak dlugo to trwa cieszy bardziej :D

Obrazek
Obrazek
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
Krzy Krzy
Nowy
Posty: 399
Rejestracja: 17 mar 2009, o 22:12
Imię: Kamil
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Krzy Krzy »

Oby ci silnik służył bezawaryjnie jak najdłużej :)2
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE ...
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: przyciaga »

Tak patrzę na puszkę z filtrem powietrza co Ty tam z nią zrobileś? Jakiś diabelski patent :grin:
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Zioo
Nowy
Posty: 499
Rejestracja: 9 sie 2008, o 21:44
Imię: Adam
Lokalizacja: ŁDZ
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: Zioo »

przyciaga pisze:Tak patrzę na puszkę z filtrem powietrza co Ty tam z nią zrobileś? Jakiś diabelski patent :grin:
no puszke "ktos" wczesniej popsuł :twisted: , w ta wyrwe (troche ja powiekszajac) wsadzilem rure wentylacyjna uszczelniajac klejem do szyb i włóknem szklanym + odciąłem czesc puszki od strony blotnika :P


corsa smiga, pali przyzwoicie, ale jeszcze musze pomyslec o nowym czujniku polozenia wałka, bo umiera ...
stwierdzilem, ze frontu GSI nie sprzedam (moze sie przydac kiedys, moze nie) i.... bedzie wisial w sypialni nad łóżkiem :>
Morette bitch !! ZłooGarage - elektryka/mechanika pojazdowa 883 969 504
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Corsaaa by Zioo...

Post autor: -=m&m=- »

Fajnie, że wyprostowałeś te wszystkie babole z autem. Pozostaje życzyć bezawaryjnej jazdy :)2
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”