Kodowanie kluczyka

Wszystkie informacje o elementach układu elektrycznego Corsy C.
ODPOWIEDZ
szpulek
Nowy
Posty: 328
Rejestracja: 20 maja 2003, o 20:48
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Kodowanie kluczyka

Post autor: szpulek »

witam,

skradziono mi komplet kluczykow (corsaC): kluczyk z pilotem oraz klucz od blokady skrzyni... czy ktos to juz rpzerabial?? podobno kluczyk z pilotem to 500zl + programowanie oraz wymiana bloakdy skrzyni... wolalbym ejdnak wymeinic wszystkie zamki, ale to podobno ponad 1000... jest jakas szansa zdezaktywowac stary kluczyk?? a moze daloby sie to zrobic z AC??

dzieki za wszystkie odpoweidzi...

pozdr
szpulek | civic EG3 hot hatch D13B2 '94 | corolla E11 wagon 4AFE '98 TTE | GG# 1023993
Obrazek
Awatar użytkownika
Gobo
Nowy
Posty: 473
Rejestracja: 12 wrz 2003, o 13:26
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Gobo »

Kupowałem dodatkowy kluczyk w ASO .koszt około 120 dokładnie nie pamiętam .Musiałem taż sprowadzić kody do Auta tz kod imobilajzera,radia i jeszcze jakiś tam chyba kod wzoru kluczyków koszt 30 zł . Bo przyszedł i od razu pasował ,nic nie dorabiali .jeszcze musieli zakodować do kompa Auta nowy klucz a wykasować stary .Cena za wszystko około ale nie więcej niż 150 .Nie wiem jak z blokadą ,bo nie mam takowej .Corsa B .Pewnie Można sprowadzić tylko cię interesujące kody .ale ja ściągałem wszystkie -hurtowo taniej :grin:
Wyginaj śmiało ciało
szpulek
Nowy
Posty: 328
Rejestracja: 20 maja 2003, o 20:48
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szpulek »

no tu jest problem z racji tego, ze jest kluczyk z pilotem i to podobno ielstam extra kosztuje.. ehh. ale zastanawiam sie andal czy nie zmienic wszytskich zamkow bo skradzione zostaly takze dokumenty z adresem.. wiec wiadomo gdzie auto stoi.. na szczescie nie zostal skradziony dowod rej... ciekawe czy mozna to robic z AC...

pozdr
szpulek | civic EG3 hot hatch D13B2 '94 | corolla E11 wagon 4AFE '98 TTE | GG# 1023993
Obrazek
GUMIS2000
Weteran
Posty: 1557
Rejestracja: 1 mar 2003, o 14:45
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: GUMIS2000 »

nie bardzo stary bo nam jak ukradli auto to pierwsze o co spytali to
czy sa 2 komplety kluczyków i czy jest dowód rejestracyjny
tak jest w pzu !!!!!! Nie wiem jak jest w innnych
pzu muwi tak : jezeli panu ukradli kluczykli i dowód rejestrscyjny z
kieszeni , teczki , czego kolwiek I nie ma pan oświadczenia od policji
że pana napadli to znaczy że je pan po prostu dał
wiec lepiej sie nie przyznawać ze kluczki nie sa wkomplecie .

takie pytanko ile dni mineło od kradziezy ?????
druga spawa to nalezy zaparkowc samochod w garazu najlepiej
u zanjomych ale przewszystkim to upewnic sie czy nie jest sie sledzonym .
Ostatnio zmieniony 17 lis 2003, o 10:38 przez GUMIS2000, łącznie zmieniany 1 raz.
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

gumis miales sie poprawic z pisaniem, a znowu sadzis takie teksty ze mozna sobie jezyk polamac jak sie to czyta, LITOSCI!!
c20mboT
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kubelt »

Ja to przerabialem. Mi rowniez skradziono dokumenty i kluczyki z pilotem. Pierwsza rzecz to samochod do garazu i absolutnie zero jazdy. Maja wszystkie dokumenty i kluczyki, wystarczy ze za toba pojezdza i poczekaja az sie zatrzymasz pod sklepem i wejdziesz po bulki - tyle widziales samochod. Obowiazkowo przerejestrowanie samochodu i wymiana wszystkich zamkow i stacyjki. Niektorzy moga powiedziec, ze przesadzam ale to uwazam za najrozsadniejsze. Pozatym jest jeden haczyk - jak ci ukradna corse, juz nawet nie ci sami tylko inni, to TU poprosi od ciebie OBIE pary kluczykow i dokumenty - brak czegokolwiek z tej listy nie zobowiazuje TU do wyplacenia odszkodowania (taki watek jest teraz przerabiany na p.m.s) wiec nie dosc, ze stracisz samochod to nawet nie dostaniesz zlotowki z AC, na ktore grzecznie placiles skladki.
Niestety nie pamietam, jaki byl koszt wymiany zamkow i stacyjki ale ja to robilem w nieautoryzowanym serwisie pare lat temu.
Wspolczucia tak w ogole.
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kubelt »

GUMIS2000 pisze:nie wiemm ja w innnych
pzu muwi tak jezeli panu ukradli kluczykli i dowód rejestrscyjny z
kieszeni teczki czego kolwiek i nie ma pan ospadczenia policji
ze pana napadli to znaczy ze je pan po prostu dał
wiec lepiej sie nie przyznawać ze kluczki nie sa wkomplecie
Nawet z oswiadczeniem policji nie ma tak latwo (bo co za problem zglosic na policji, ze sie zostalo napadnietym i okradzionym), bo zlodziej by sobie wyrabial stalowe alibi. Sprawa w sumie jest do wygrania ale IMHO na 100% skonczy sie w sadzie a czas leci i samochodu nie ma...
szpulek
Nowy
Posty: 328
Rejestracja: 20 maja 2003, o 20:48
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szpulek »

samochod na szczescie stoi w garazu, przynajmniej jak ostatni raz tam bylem, sprawa zostala zgloszona na policji w piatek i nie ebdzie z tym problemu bo okradli wiecej osob w szatni.. nie maja dowodu rejestracyjnego, wiec przerejestrowywanie wg mnie odpada.. wazne sa kluczyki, dzis bede weidzial czy ASO mi to sciagnie za ile i na keidy.. ede dzis takze wiedzial czy jest mozliwe zrobienie tego z polisy AC..

pozdr
szpulek | civic EG3 hot hatch D13B2 '94 | corolla E11 wagon 4AFE '98 TTE | GG# 1023993
Obrazek
szpulek
Nowy
Posty: 328
Rejestracja: 20 maja 2003, o 20:48
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szpulek »

juz wiem, ze mi wymienia komplet zamkow wraz z kluczykami oraz blokade skrzyni biegow z AC, wiec jest luz, a kluczem do tego wszystkiego jest oswiadczenie z policji o kradziezy kluczy..

pozdr
szpulek | civic EG3 hot hatch D13B2 '94 | corolla E11 wagon 4AFE '98 TTE | GG# 1023993
Obrazek
szpulek
Nowy
Posty: 328
Rejestracja: 20 maja 2003, o 20:48
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szpulek »

wszystko juz zglsozone, teraz czekam na decyzje PZU, opisze to pozniej czy udalo sie to sfinalizowac przez PZU..
pozdr
szpulek | civic EG3 hot hatch D13B2 '94 | corolla E11 wagon 4AFE '98 TTE | GG# 1023993
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Elektryczny”