Przednie glośniki wymiary i jakie?

Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Przednie glośniki wymiary i jakie?

Post autor: Corstek »

Popsul mi sie jeden glosnik seryjny i chcialbym cos wstawic fajnego jutro, bo juz sie zagrzalem :)
Na razie do seryjnego radia philipsa cdr600 bodajze, ale kiedys bedzie inne, wiec glosniki powinny byc z zapasem. Ale do rzeczy.

Wiem ze sa potrzebne ramki i wejda 16/17, ale nie wiem jaka glebokosc moze byc maksymalna (mam elektryczny szyby jesli to cos zmienia). W programie sony jest, ze 45mm, a jakis tam gosc z montowania radii z miedia marktu, mowi ze 55mm powinno wejsc.

Macie jakies fajne glosniczki do polecenia co by fajnie zagraly, moga byc z tweterami (pewnie wrzuce je w orginalne miejsca przy klamce, bo nie chce mi sie nic rzezbic, choc czytalem, ze to nie najlepsze miejsce :)23 )
Cena tak gdzies 300-400zl, chyba ze bedzie naprawde warto to sie jeszcze dolozy troszke.

Chcialbym te glosniki kiedys przelozyc jeszcze do innego furaka, dokupic jeszcze 2 na tyl i wzmacniacz, tak to wyglada.

No i ta glebokosc mnie intryguje najbardziej, da sie jakos wmiare latwo zamontowac glebsze glosniki, niz te ktore wejda bez bolo.

Z glosnikow myslalem nad JBL, Alpina, Infinity, Macaudio i z tego co dzis patrzylem wszystkie mialy glebokosc ponad 6 cm, a nawet 7 niektore.

Bede wdzieczny za wszystkie porady
pozdro
B x14sz
CRITERS
Nowy
Posty: 347
Rejestracja: 19 gru 2002, o 17:38
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: CRITERS »

ELO jezeli sie nie myle to MAgnat 216 powinien byc OK. Ja takie własnie mam i jak dla mnie to super grają. Co do montazu to nie wiem bo mam corsiawke A ale powinny ci spasować. Chwale ze względu na dźwięk.
Pozdrowienia przesyła Criters
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Dobra troche sie pospieszylem
Latwo znalazlem kilka ciekawych tematow np:
http://www.forum.tuning.info.pl/viewtop ... t=glosniki
http://www.forum.tuning.info.pl/viewtop ... t=glosniki
http://www.forum.tuning.info.pl/viewtop ... t=glosniki

Teraz pozostalo tylko wybrac jakies glosniki.
Moze Mac audio platinum 2.16
alob: JBL GTO 6506ce
badz: Rainbow SLX 265.02 installer
czy tez:Alpine SXS 1757
chyba ze:Pioneer TS-H1703

jeszcze takie dwa MAGNATY :Classic 216
oraz Xtract 2160
EDIT: jeszcze takie Hertze ESK 165 znalazlem.

Troche tego jest, w sumie za duzo. Mysle o pioneeriach albo jbl najbardziej, chociaz te macaudio tez fajne, albo rainbowy. Jak macie jakies opinie to walcie je tu.
Wiem ze jbl mial Markos, a rainbowy Kubelt.

Jak za glebokie glosniki to mozna uzuc zamiast ramek do corsy te od vectry albo od omegi, ale czy to nie pogarsza dzwieku jakos?

@criters: jakie masz te magnaty: classici, power bulle czy fit'y?[/url]
B x14sz
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

pierscienie i tak bedziesz musial kupic, albo od corsy, albo od omegi, pasuja i jedne i drugie, roznia sie tym, ze na corsowych pierscieniach bedziesz mial fajnie pochylony glosnik, a na tych z omegi jest rownolegle do drzwi.

ja bym sie zastanowil nad hertzem.. moze rainbow..?
a jbl'a rzeczywiscie mialem, coprawda byl to glosnik nieco wyzszej serii, bo power ze zwrotnica, ale podejrzewam, ze szkola brzmienia jest podobna - glosny, precyzyjny z mocnym basem i podkreslona gora - jak to jbl :oko: w dobrze wytlumionych drzwiach, na wzmacniaczu z radia radzil sobie nawet bez suba (bez zadnego podbicia basow!) :grin:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2004, o 11:09 przez !markos, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
UcHO
Weteran
Posty: 1369
Rejestracja: 25 paź 2002, o 20:04
Lokalizacja: Białystok / Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: UcHO »

Skads tego JBL'a znam :grin:
Awatar użytkownika
Szwagier
Weteran
Posty: 1053
Rejestracja: 15 lis 2002, o 09:13
Lokalizacja: Białystok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Szwagier »

Ja wybieralbym miedzy JBL'em a Rainbow'em,ewentualnie Hertze'a,na pewno odpuscilbym sobie MacAudio
Obrazek
Corsa odeszla...jak ja mowie zmienila miejsce zamieszkania
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

No bylem dzisiaj u goscia w brwinowie i jutro bede montowal.
Wg. niego to hertze albo jbl (magnaty tez, ale mowil ze raczej gorsze)
JBL za 500zl, ale te niby sa lepsze pod wzmacniacz, a raczej predko go nie bede mial i dlatego raczej rozpatrujemy te HERTZ'e DSK 165 za 350 (bedzie taniej), ja chcialem te z serii ESK za mniej niz 500zl, ale wg pana ze zwyklym radiem zagraja gorzej niz te tansze.
Co wy o tym myslicie?

Jeszcze jedno: Jakie ramki wybrac plastikowe firmowe czy z MDF dopasowane? Tak czy siak montaz 100.
B x14sz
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

co znaczy, ze lepszy glosnik zagra gorzej? bzdura! na glosnikach akurat powinno sie najmniej oszczedzac.

ja bym kupil na allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34240920
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34048560
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34346946
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34422048

maja zdecydowanie taniej niz 500pln :oko:

jesli mozesz miec ramki dorobione z mdf'u to je zrob, beda nieco sztywniejsze niz plastikowe.

montaz glosnikow kiedy wsadza sie je na seryjnych kabelkach i z plastikowymi pierscieniami za 100pln to zdzierstwo! mozesz to zrobic sam.. za darmo :)

EDIT:
Corstek pisze:te z serii ESK za mniej niz 500zl
450 to chyba sporo mniej niz 500, nie spojrzalem na cene pod linkiem.
Obrazek
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Dobra kacja, spojrzalem na te oferty allegro (szczegolnie ta 2: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34048560) i tam wsrod zdjec jest mapka, patrze a to wlasnie tam gdzie bylem, to jest wlasnie w brwinowie, BAS-TON. Wydaje sie przyjemne miejsce.
Wydrukuje sobie zaraz ta strone z allegro i do niego smigne, dziwne tylko, ze normalnie jak biezesz to masz 2 lata gwarancji, a na allegro rok.

Co do montazu: to w media markcie za same wlozenie 70zl + ramki u nich to 49zl :)
Tam 100zl, ale ramki z mdf, no i przy okazji troche trzeba bedzie ogarnac cale dzrzwi, bo polowa srubek sie juz nie trzyma, drza plastiki itd. to to tez zrobi sie, no i bede mogl posluchac kilka glosnikow i porownac na spokojnie.

No ale zobacze, pojade z ograniczona gotowka i jak cos postawie sprawe przed faktem dokonanym, mowie ze jest tyle i nic wiecej nia mam.

Z tym montowaniem, wiaze sie jeszcze ta glebokosc glosnikow (w tym wypadku 62mm) wiec te ramki musza byc dobrze dopasowane.
B x14sz
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: qomo »

przedewszystkim to wyglusz drzwi....bezs tego zaden glosnik dobrze nie zagra...
corsa A & Audi S3
Obrazek
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

qomo dobrze prawi, ale to znacznie powiekszy koszt montazu :oko:
Corstek pisze:mowie ze jest tyle i nic wiecej nia mam
to ci nie zrobia - prosta sprawa :lol:
Obrazek
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: qomo »

!markos pisze:qomo dobrze prawi, ale to znacznie powiekszy koszt montazu :oko:
Corstek pisze:mowie ze jest tyle i nic wiecej nia mam
to ci nie zrobia - prosta sprawa :lol:
do takiej instalacji mozna sie pokusisc samemu o wygluszenie drzwi...ja kupile mmaty w kslepie z lakierami po 7zl ztuka uzylem opalarki - suszarka tez styka i roznica byla ooooooogromna...niech powie satan i chyba pirat i aro :oko:

naprawde nie trzeba byc specjalista zeby to zrobic :oko:

ale co do kosztow to wychpodzi cos okolo 150zl...no ale naprawde efekt jest ogromny jak nie lataja wszystkie srobki platiki i mechanizmy od szyb...
corsa A & Audi S3
Obrazek
krisso
Nowy
Posty: 208
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 18:12
Lokalizacja: W-WA
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: krisso »

A opowiedzcie troche jak wytłumiliście te drzwiczki samemu,.moze jakies fotki macie.Jak da sie to zrobic samemu to można spróbować sie tego podjąć :P
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Zalozylem wkoncu! Wybralem hertze esk 165.

Wytlumilem te dolne plastiki drzwiowe matami i do tego wszystkie laczenia w tym plastiku pokryte taka guma na goraco z pistoletu.
Mdf ciezko bylo dorobic bo cienki musialby by byc u gory, wiec poszly ramki, ale bardzo duzo tej gumy w nie wpakowane zostalo i na takiej grubej tasmie (wlasciwie to lepkiej masie w ksztalcie tasmy) zostaly przykrecone do drzwi.
W sumie nic juz nie drzy, oprocz (co zlokalizowalem po dobrej chwili) przycisku podnoszenia szyb!
Ogolnie jest bardzo fajnie tyle, ze radio slabiutkie.

Z wytlumieniem to moge tylko zrobic maty od wewnatrz do drzwi jeszcze?
A jak wygluszyc np. caly boczek nie z plastiku?
B x14sz
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

No ja tez niedawno wytlumialem, ale ja zrobilem to bardziej amatorsko, poniewaz wytlumilem drzwi jedynie po zewnetrznej stronie, czyli zdjalem boczek i dokladnie zakleilem wszystkie dziurki.
W Castoramie kupilem tasme dekarska, ktora z jednej stronie jest jak taka czarna masa, a z drugiej jak folia aluminiowa. Zuzylem cale 10 m na 2 drzwi i moim zdaniem jest bardzo fajny efekt. Duza roznica. Mi sie bardzo podoba, ale audiofilem nie jestem. Poprostu zalezy jakie kos ma wymagania.

Jutro zapodam jakies fotki, bo dzis juz usypiam...
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

No ja też się noszę z zamiarem wygłuszenia drzwiczek, sprzęcik mam jeszcze seryjny ale to chyba będzie najprostsze i najtańsze rozwiązanie na poprawienie jakości dźwięku

zachęcił mnie efekt jaki usłyszałem u Pirata, u Qomo i u mojego Brata

a koszt - ok. 50zł + 2-3 godzinki nietrudnej roboty :)
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

Wyglada to mniej wiecej tak:


Obrazek

Jak zalozylem plastik z glosnikiem, to jeszcze doszla mata wokol panelu.

A tutaj dobre miejsce na zwrotnice, w styropianie pod boczkiem...

Obrazek

Nie jest to zadna profi instalacja, ale wszystko robione starannie.
Jak juz mowilem, wszystko zalezy od preferencji... dla mnie jest ok.

btw: Bracie troche wiecej niz 2-3 godzinki roboty :oko:
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: qomo »

@Pirat

zle zrobiles ze nie wygluszles od wewnetrznej strony koszt nieduzo wiekszy a pracy moze na 20 minut wiecej

@Aro - jak chcesz wygluszac to zapraszam...opalarka jest i meta gdzie maja maty na miejscu w legionowie tez jest :grin:

a ja mam zrobione tak - wygluszony jest srodek i na zewnatrz...poza poprawa jakosci dziwku jest duza roznica w glosnosci...choc co mnie najbardziej boli takie wygluszenie dosc sporo wazy :-(


no ale popatrzmy na moje kiepskie fotki


tak wygladaja maty(oczywsicie termokurczliwe) - w sklepie lakierniczym po 7zl sztuka wymiary 25cm na 50cm

Obrazek


a to efekt...kurde nie wpdlem na to zeby zrobic wiecej fotek no ale tu widac ze wygluszone jest dokladnie choc jeszcze maty nie sa na siebie naciagniete(robi sie to podgrzewajac maty i naciagajac jedna na druga szpachelka)

Obrazek
naprawde roznica jest ogromna...i drzwi zamykaja sie z takim plusnieciem :grin:

radze wygluszac drzwi na samym koncu prac nad autem ja zrobilem to troche od dupy strony niestety...no ale trudno sie mowi i teraz mam troszke utrudniony dostep zeby zamontowac elektryke szyb...[/img]
corsa A & Audi S3
Obrazek
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

Wiem, ze mozna by bylo zrobic jeszcze wewnetrzna czesc, ale balem sie troche, ze jak sie kiedys woda dostanie, to zacznie tam gnic, a juz przy takiej operacji roznica jest kolosalna.

No i zapomnialem dodac, ze otki nie przedstawiaja skonczonej pracy :oko:
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Czyli co, bardzo oplaca sie polozyc te maty bitumiczne na dno drzwi od wewnatrz? Jak dlugo trzeba grzac taka opalarka zeby lakieru nie zjarac?

Wogole jakies porady, bo jutro sobie to wyglusze do konca
Co myslicie o zastosowaniu zamiast mat takiej mazi wytlumiajacej?
B x14sz
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

w sprawie mat, to do Qomo. Ja mialem tasme dekarska z Castoramy i ona jest samoprzylepna bez zadnych opalarek. A mozna ja smialo naklejac jedna na druga, a potem dobrze dociskasz. Jest bardzo miekka i fajnie sie tym tlumi...
Musze posluchac u Qomo, to sie okaze jaka jest roznica, chociaz jak patrze na sam zajebisty glosnik, to juz mysle ze musi byc fajnie...
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: qomo »

@Pirat - narazie nie posluchasz czekam na nowe radio i profesjonalny montarz w galerii tonow :oko:


a glosnik ot tylko tak przykladowo jest wlozony...


oplaca sie tylko przy sammym spodzie drzwi z rob przerwe ze 2 cm zeby tam woda nie podchodzila. nie trzeba ggrzac oplarka mozesz suszarka...

co do mat - podgrzewasz je po to zeby sie dobrze ksztaltowala bo jak np bedziesz probowal zginac "na zimno" to mata peknie - mata rownierz jest samoprzylepna
corsa A & Audi S3
Obrazek
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: endo »

Corstek i nie grzej lakieru tylko maty :oko:. A jak ktos chce kupic troszke taniej to hurtownia mat app (takich jak u Qomo) jest w Borzecinie Duzym (niedaleko Pruszkowa), ja placilem cos kolo 5zl/sztuka
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Czyli wygluszyc cale wnetrze drzwi: powkladac maty przez te dziury w drzwiach i zapelnic jak najpelniej sie da? Postawie auto w garazu ogrzewanym i suszarka i farelka bede podgrzewal maty i sukcesywnie naklejal na najlepiej cala wewn. powierzchnie drzwi??

Ma znaczenie jak duze te kawalki maty beda? w sensie czy moga byc male czy lepiej wieksze?

Jak to zrobie zakleje dziury w drzwiach ta tasma dekarska (dzisiaj kupilem za 22 w castoramie 10m)
Moze jeszcze ta mazia do wygluszania potem wszystko wysmarowac?
Co z wilgocia?

I co to znaczy zeby zostawic 2cm od dolu? (chodzi o to zeby maty nie dociagac na sam dol drzwi?)
B x14sz
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

w corsie B jak spojrzysz od dolu na krawedz drzwi, to sa dziurki do odprowadzania wody.

@ Qomo - zapomnialem, ja sie balem troche wytlumiac w srodku drzwi, z tego wzgledu, ze jak w mokre dni uchyle, otworze szybe (czasem trzeba) to uszczelka nie zatrzyma calej wody a ta splynie na dol i mata zgnije...
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

Ja mam Alpine SXS 1757 i graja super!!U mnie akurat pradza pod wzmacholem i calkiem przyjemnie graja ,oczywiscie w tej klasie cenowej ,graja lepiej od magnata ,pioneer,sony ,osobiscie polecam.
W drzwi bedzie problem wsadzic ,bo po zainstalowaniu powiedzmy pierscienia 2cm to szyba nie zjedzie na sam dol ,ale oprze sie o magnes ,jak dasz 4 cm to szyba zjedzie ,ale nie wsadzisz z gory tej plastikowej tapicerki .Ja zrobilem specjalnie dla glosnikow takie zabudowy,Basista widzial jak to wyglada .
Polecam Alpine (JBL-e sa duzo drozsze ,a kumpel mial pod radiem i byly ok ,a pozniej pod wzmacholem i mu pierdzialy i chcial je opylic (pod radiem kicha) a u mnie pod wzm super.
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Mam juz maty (w laskach w sklepie lakierniczym takie jak na zdjeciu o qoma sa 6zl albo troche mieksze za 8zl - wziolem i te i te: jak myslicie ktore lepiej wybrac? Ja tam sie raczej sklaniam do tych miekszych)

Ogolnie chodzi o to by jak najwiecej powierzchni wewnatrz drzwi pokryc matami, tyle i ile zmiesci sie przez te otwory? Np. 2 takie maty tak jak przymiezalem starczaja na polowe drzwi.

Czyli wygluszyc wewn. scianke a pozniej zakleic te otwory wszystkie w drzwiach np. ta tasma dekarska i na to sieknalbym jeszcze kolejna porcje mat praktycznie na cala powierzchnie dzrzwi?
Tak zeby jeszcze boczek sie zmiescil.

A moze jeszcze troche tych mat przylepic wewnatrz drzwi, ale od strony wnetrza auta?
B x14sz
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

Zastanawiam sie jak zakryc te dziury w drzwiach, chodzi mi glownie o ta najwieksza u dolu.

Myslalem, zeby zakleic ta dziure ta tasma dekarska (ktora przywiera do powierzchni z taka sila, ze praktycznie sie tego nie da oderwac) i na to jeszcze mate polozyc i ogolnie na cale drzwi dopasowac ja.
Co wy o tym myslicie?

@pirat: probowales zrywac ta tasme?
Ja to jesli bede robil tak jak napisalem wyzej, to chyba obkleje sobie ta dziure wokolo normlna tasma i dopiero na nia ta dekarska. Nie powinny wtedy byc problemu ze zrywaniem.
B x14sz
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

@corstek: a po co to zrywac??
Corstek
Nowy
Posty: 448
Rejestracja: 9 kwie 2003, o 02:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Corstek »

W razie koniecznosci
B x14sz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car-Audio, CB-Radio”