Wystrzelony napinacz

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Wystrzelony napinacz

Post autor: Budzio »

witam mimo zamontowanej zawleczki wystrzelil mi napinacz w siedzeniu kierowcy :( wiem ze kwalifikuje sie do ale ta opcja zabardzo nie wchodzi w gre. stad moje pytanie czy da rade naprawic jakos miejsce gdzie sie wtyka pas. tz czy da rade naciagnac to jakos spowrotem zeby wygladalo ze napinacz jednak jest oki ?? za wszelkie rady bede wdzieczny
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
kamiloooo
Post Mistrz
Posty: 2168
Rejestracja: 11 lip 2004, o 17:45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: kamiloooo »

chyba jedyne rozwiazanie zeby wygladalo ze dobry to obciac ten pasek.... :lol:
Obrazek
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: czyszczenie foteli=wywalony napinacz

Post autor: qomo »

Budzio pisze:witam mimo zamontowanej zawleczki wystrzelil mi napinacz w siedzeniu kierowcy :( wiem ze kwalifikuje sie do ale ta opcja zabardzo nie wchodzi w gre. stad moje pytanie czy da rade naprawic jakos miejsce gdzie sie wtyka pas. tz czy da rade naciagnac to jakos spowrotem zeby wygladalo ze napinacz jednak jest oki ?? za wszelkie rady bede wdzieczny
znaczy sie chcesz oszukac nowego nabywce? a nie lepiej w razie czego porpstu wytlumaczyc co i jak?
corsa A & Audi S3
Obrazek
leśnik
Świeżak
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2005, o 19:49
Lokalizacja: Chełm
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: leśnik »

Wydaje mi się że jest możliwość schowania żółtych plastików .
Ja kupiłem corse z wystrzelonymi napinaczami ale plastików nie było widać , dopiero w trakcie urzytkowania zatrzaski się obniżyły i pojawiły się paski .
Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić i sam nad tym myśle już od jakiegoś czasu .
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: czyszczenie foteli=wywalony napinacz

Post autor: Budzio »

qomo pisze:
Budzio pisze:witam mimo zamontowanej zawleczki wystrzelil mi napinacz w siedzeniu kierowcy :( wiem ze kwalifikuje sie do ale ta opcja zabardzo nie wchodzi w gre. stad moje pytanie czy da rade naprawic jakos miejsce gdzie sie wtyka pas. tz czy da rade naciagnac to jakos spowrotem zeby wygladalo ze napinacz jednak jest oki ?? za wszelkie rady bede wdzieczny
znaczy sie chcesz oszukac nowego nabywce? a nie lepiej w razie czego porpstu wytlumaczyc co i jak?
Raczej nie chce bo corsa najprawdopodobniej zostanie w rodzinie(a jesli nie to i tak do konca roku pewnie skoluje sprawny naciagacz) :D chce zeby poprostu normalnie wygladalo....

zolty plastik to najmniejszy problem mozna wyjac od dolu...

najbardziej mi zalezy zeby poprostu podciagnac zatrzack do wmiare normalnej pozycji...
..::CTM#117::..
kozzi
Weteran
Posty: 1879
Rejestracja: 16 gru 2002, o 00:48
Imię: Marcin
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kozzi »

oj Ty kłamczuszku :-D :grin: nie ładnie :-P
ale do rzeczy to jest nie naprawialne jak już wystzeliło to koniec, pozostaje tylko wymiana na nowy :oko: (tak mi się przynajmniej wydaje)
Opel Corsa B 95r. - SPRZEDANE
Subaru Impreza STi MY04 EU-Spec - SPRZEDANE
Ford Fiest 98r. - SPRZEDANE
Audi A3 Sportback 1.8 TFSI oraz VW Golf 6 1.8 TSI
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

kozzi pisze: oj Ty kłamczuszku :-D :grin: nie ładnie :-P
:bardzozly: korsa ma zostac dla matki, wiec ojczulek jak sie dowie o napinaczu to bedzie mi leb sluszyl 2 lata ;)
kozzi pisze: ale do rzeczy to jest nie naprawialne jak już wystzeliło to koniec, pozostaje tylko wymiana na nowy :oko: (tak mi się przynajmniej wydaje)


wsumie nie chodzi mi o naprawe napinacza tylko podciagniecie zaczepu

bylem dzis w bydgoszczy na gieldzie napinacze sa do wszystkiego tylko nie do opla lipa straszna. moze ktos z was bedzie na gieldzie w poznaniu to prosil bym zeby zorientowal sie czy sa i w jakiej cenie
Ostatnio zmieniony 24 lip 2005, o 14:27 przez Budzio, łącznie zmieniany 1 raz.
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
Gobo
Nowy
Posty: 473
Rejestracja: 12 wrz 2003, o 13:26
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Gobo »

Ja mam wystrzelony w podobny sposób ale ten pasażera . Uchwyt przyczepiłem jakoś drutem (tak żeby nie było nic widać) ten żółty plastik uciąłem i prawie jak za nowości :oko: . Co fakt to troche odstaje ale co tam :D
Wyginaj śmiało ciało
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

Gobo pisze:Ja mam wystrzelony w podobny sposób ale ten pasażera . Uchwyt przyczepiłem jakoś drutem (tak żeby nie było nic widać) ten żółty plastik uciąłem i prawie jak za nowości :oko: . Co fakt to troche odstaje ale co tam :D
ale jak rozwiazales problem naciagnietego zatrzasku bo teraz lekko krotszy niz orginal :P
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
Gobo
Nowy
Posty: 473
Rejestracja: 12 wrz 2003, o 13:26
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Gobo »

:D No troche krótszy jest , starałem sie troche ten zatrzask jakoś wyciągnąć .Koło fotela tam gdzie szła ta linka są takie blachy i w nie wsadziłem tą linke i zagiąłem te blachy , jeszcze obwiązałem pod zatrzaskiem drutem i przymocowałem jakoś do fotela . Troche jest niżej ale trzyma prawie pion jak ten sprawny . Kurde ciężko to wytłumaczyć :oko:
Wyginaj śmiało ciało
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

Ja tez mam wywalony napiancz pasazera i tez ucialem ten zolty plastik :D ,i takimi plastikowymi paskami sciagajacymi przypialem drut do tego trzymania w ksztalcie U i wyglada jakby byl ok ;D
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

zolty plastik wyciaga sie z palcem w.. oku ;) tylre ze od dolu wiec looz ciac nie trza :P
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
AdamXXL
Post Mistrz
Posty: 2554
Rejestracja: 24 kwie 2001, o 02:00
Lokalizacja: Bolesławiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: AdamXXL »

napinacza naprawić się nie da, a "języki" schować można.
po wykręceniu fotele odkręcamy napinacz wywalamy jedno kółko, wsówamy twardy drucik w otworek rurka przy zapięciu, i jak to dobrze ustawimy drucik będzie można wysunąć zapięcie na tyle by język się schował
Obrazek.. Wybierz sobie cel, a potem idź... idź pod prąd
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

Dokladnie jak Adas napisal napinacza sie nie da naprawic ale da sie wyciągnąc języczek i ustawic zamek w odpowiedniej wysokosci :) WSZYSTKO JEST DO ZROBIENIA :)
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

Adas, Basista jestescie boscy ;) wlasnie o takie cus mi chodzilo. Pytanie jak ustawic ten drucik ?

:D WSZYSTKO JEST DO ZROBIENIA :D
No napinacza sie nie da naprawic ;)
..::CTM#117::..
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

Słuchaj jest to cięzko wytlumaczyc tak jak to zrobic . Bedziesz moze w Piotrkowie to bym ci to zrobił .
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

niestety nie bedzie mnie :( jak ci sie chce i masz czas, to skrobnij mi jakies wskazowki jak sie do tego zabrac zeby bylo ok bede wdzieczny

najchetniej to bym go poprostu wymienila ale z siankiem krucho bo urlop sie zbliza i na nowa furke musze odlozyc, chociaz moze jeden z forumowiczow mnie pratuje ;) obaczymy czy znajdzie i jakie warunki cenowe przedstawi ;)
..::CTM#117::..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”