Problem z fotelem - do tych co mają regulację wysokości ;)

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sasiadwroc
Nowy
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 2005, o 16:33
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Problem z fotelem - do tych co mają regulację wysokości ;)

Post autor: sasiadwroc »

Robaczki Wy moje kochane...

Mam problem z fotelem. Mianowicie mam luz na łączeniu fotela z tymi wysięgnikami od sanek, które to regulują wysokość fotela po kręceniu korbką :)
Wymieniłem już tulejki plastkowe, w które wchodzą śruby i dalej coś mam nie tak. Macie jakieś doświadczenia na tym polu ? :-?
Drobny cwaniak ;)
Awatar użytkownika
D12
Weteran
Posty: 1835
Rejestracja: 15 mar 2005, o 21:52
Imię: Daniel
Model auta: Corsa B
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: D12 »

Skręć to dobrze a nie powinno być luzów tylko z czuciem z by plastików nie połamać ( tulejki) Jeżeli chodzi o mocowanie to pamietasz, że śruba mocująca musi przechodzic przez ucho mocowania fotela potem wchodzi w mocowanie szyny(otwór z gwintem). Przyjrzyj się dokładnie gdzie są luzy, ja ostatnio wymontowywałem fotele i tam dodatkowych luzów niż na tych 4 śrubach nie powinno być.....
STOP Pijanym kierowcom
Awatar użytkownika
sasiadwroc
Nowy
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 2005, o 16:33
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sasiadwroc »

D12 pisze:Skręć to dobrze a nie powinno być luzów tylko z czuciem z by plastików nie połamać ( tulejki) ....
Oki, po raz kolejny to rozbiorę, ale przyznam się, że już zaczyna mnie trafiać. Dzieje się coś z niczego :-x
Z tego co jeszcze w TIS zobaczyłem, jedna z tych tulei jest większego rozmiaru niż pozostałe. Nie wiesz która ? Może nie tam ją wsadziłem gdzie trzeba ? A dopiero teraz się temu przyjrzałem na rysunku, a nie w momencie wyciągania starych.... dałem ciała :-?
Drobny cwaniak ;)
Awatar użytkownika
D12
Weteran
Posty: 1835
Rejestracja: 15 mar 2005, o 21:52
Imię: Daniel
Model auta: Corsa B
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: D12 »

sasiadwroc pisze: A dopiero teraz się temu przyjrzałem na rysunku, a nie w momencie wyciągania starych.... dałem ciała :-?
Chyba sobie odpowiedziałeś na nurtujące pytanie. Ogólnie co do tulejek sam nie wiem akurat tak zmieniałem, że 2 fotele były obok siebie do góry nogami i przekładałem podzespoły pokolei.
STOP Pijanym kierowcom
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”