Corsa a 1.0 gasnie

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych i diesla montowanych w Corsie A.
ODPOWIEDZ
oczarowany
Świeżak
Posty: 65
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 18:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: oczarowany »

w sumie raz tez mi sie tak zdazylo ale olalem to i do tej pory jest dobrze niestety dlaczego na jalowym gasl nie mam pojecia
CA 1.0 45km--> 1.2 60km na gratach 1.0--> sold ! ---> XR3i... 110 km
Obrazek
kamiloo
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 4 lis 2006, o 21:54
Lokalizacja: kielce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kamiloo »

siema, wlasnie mialem pisac o moim problemie a tu widze ze masz taki sam :) Mam corse 1.3 na ulubionym gazniku i co sie dzieje, odpalam na zimnym silniku wiadomo ssanie, przejade kawalek wpycham spowrotem i chodzi juz normalnie, strzalka od temperatury sie podnosi i jak jest w okolicy gdzies pod koniec niebieskiego pola zaczyna sie jazda w postaci szarpania i braku wogole poprostu zero wolnych obrotow, gasnie franca strasznie, odpale znowu i gasnie. Wylacze silnik, odczekam minute i chodzi normalnie juz, albo go przebutuje i po jakims tam czasie chodzi normalnie. Zauwazylem ze przy tej temperaturze wlasnie tak sie robi. I to dzieje sie tylko jak stoji samochod np cala noc, bo jak stoji tak ze 3 godz to nic sie nie dzieje. No i teraz pytanie brzmi od czego, ja juz nie mam pomyslow...
kamiloo
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 4 lis 2006, o 21:54
Lokalizacja: kielce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kamiloo »

jest ktos w stanie mi pomoc? Jak nie to moze by ktorys napisal jakas propozycje?

Nie podbijaj postow, bo dostaniesz kartke. Jesli ktos by potrafil Ci pomoc, to by tu odpisal. Po co mialoby napisac 20 osob, 20 postow typu "nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem" :-P pirat
Awatar użytkownika
Szwagier
Weteran
Posty: 1053
Rejestracja: 15 lis 2002, o 09:13
Lokalizacja: Białystok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Szwagier »

proponuje gaznik przeczyscic i wyregulowac oraz sprawdzic w gazniku membrane od ssania
Obrazek
Corsa odeszla...jak ja mowie zmienila miejsce zamieszkania
kamiloo
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 4 lis 2006, o 21:54
Lokalizacja: kielce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kamiloo »

wszystko bylo czyszczone regulowane, ale to nie gaznik. Wymienilem jeszcze cewke i modul ale jest to samo. Teraz tez mi sie zaczely tluc regulatory zaworow i na bagnecie widze ze sa 2 stany oleju kawowego na dodatek, takze chyba jestem w dupsku i uszczeloza podglowiczna poszla w pizdziettttt. A co do komenta pirata chyba, to nie nabijam postow bo mam to w dupie gleboko, chce sie zapytac po ludzku i szukam jakiejs pomocy/podpowiedzi. Od tego jest chyba forum techniczne nie gosciu?
oczarowany
Świeżak
Posty: 65
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 18:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: oczarowany »

dzis mi znowy w trasie zaczal przygasac na swiatlach
rozwiazanie jest bardzo proste wystarczy od swiatel do swiatel przeciagnac go na wysokich obrotach i juz nie ma problemu
moze iglica za duzo benzyny blokuje na niskich obrotach moze cos innego, nie wiem wiem tyle ze pociagniecie kawalem na wysokich obrotach pomaga
CA 1.0 45km--> 1.2 60km na gratach 1.0--> sold ! ---> XR3i... 110 km
Obrazek
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

kamiloo pisze: A co do komenta pirata chyba, to nie nabijam postow bo mam to w dupie gleboko, chce sie zapytac po ludzku i szukam jakiejs pomocy/podpowiedzi. Od tego jest chyba forum techniczne nie gosciu?
Chodzilo o to, zebys nie pisal posttow jeden pod drugim, ktore nic nie wnosza. Bo jesli ktos potrafi Ci pomoc, to na pewno to napisze... gosciu :-P
kamiloo
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 4 lis 2006, o 21:54
Lokalizacja: kielce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kamiloo »

dobra luz niewazne. Ale nie chce mi sie wierzyc ze nikt nie wiem nie ma pomyslu nawet czy cos przeciez to nie jest jakies nietypowe chyba nie. A uwierz mi ze ja juz dostaje pierdolca z tym samochodem...Napisalem drugi raz, bo nieraz jest tak ze ktos wchodzi patrzy nie ma nic nowego to wychodzi nie.
Awatar użytkownika
tomyldz
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 1 sty 2007, o 19:29
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: tomyldz »

Witam.po calym dniu szukania po miescie dostalem ten nieszczesny korektor ssania ktory kosztuje bagatela 100zeta :bardzozly: W czwartek rano jade do gaznikowca i sie wszystko okaze.Wieczorkiem napisze co i jak!Pozdro.
Tomy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”