zerwana taśma w tid'zie

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
richie_r
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 4 lip 2007, o 11:35
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

zerwana taśma w tid'zie

Post autor: richie_r »

rozbierając tid'a zerwałem taśmę która łączy płytkę z wyświetlaczem. Ma ktoś jakiś pomysł jak to nareperować, bo zwykłą lutownicą to sie jedynie naklnę i palce poparzę a dalej nie będzie działało. Ewentualnie czy jest jakiś magik który potrafiłby coś z tym fantem zrobić?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
and not, when I came to die, discover that I had not lived.

www.mtk-klub.pl
www.lowriders.pl
www.richier.digart.pl
www.lampki.republika.pl
Awatar użytkownika
LETIS
Nowy
Posty: 118
Rejestracja: 24 cze 2007, o 13:45
Lokalizacja: Radwanice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: zerwana taśma w tid'zie

Post autor: LETIS »

kolego to ze sie odkleila od plytki to nie jest tragedia. poskladaj wszystko do kupy bo wlasciwie to gumka ktora jest w tym plasticzku ktory robi "klosz od oswietlenia" tida dociska ta tasme. pocisnij dobrze i moze bedzie ok. ta tasma nie jest lutowana tylko "przyklejona" jakims cudem
C14SE :)
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: zerwana taśma w tid'zie

Post autor: Staneq »

wydaje mi sie ze to juz koniec TIDa, bo jeszcze nie slyszalem zeby komuś udało się naprawić zerwaną taśme..
Było c14se
Awatar użytkownika
richie_r
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 4 lip 2007, o 11:35
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: zerwana taśma w tid'zie

Post autor: richie_r »

LETIS pisze:kolego to ze sie odkleila od plytki to nie jest tragedia. poskladaj wszystko do kupy bo wlasciwie to gumka ktora jest w tym plasticzku ktory robi "klosz od oswietlenia" tida dociska ta tasme. pocisnij dobrze i moze bedzie ok. ta tasma nie jest lutowana tylko "przyklejona" jakims cudem
tylko że u mnie zerwała się bez zakończenia ścieżek na krawędzi taśmy, czyli nie ma co przewodzić
Staneq pisze:wydaje mi sie ze to juz koniec TIDa, bo jeszcze nie slyszalem zeby komuś udało się naprawić zerwaną taśme..
to jestem kolejny któremu sie nie udało

Próbowałem zgrzać prostownicą do włosów, spowodowało to oderwanie taśmy zupełnie od płytki. Starałem sie tez zgrzać ją delikatnie lutownica ale nie pomogło. No nic, czas kupić nowego... może z komputerkiem :D
and not, when I came to die, discover that I had not lived.

www.mtk-klub.pl
www.lowriders.pl
www.richier.digart.pl
www.lampki.republika.pl
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: zerwana taśma w tid'zie

Post autor: -=kLaRi=- »

to samo stalo sie z moim tidem ,ale wczesniej migal podczas jazdy co mnie strasznie wqrzalo i go rozebralem i okazalo sie ,ze wlasnie tasma sie odkleila ,tez kombinowalem i wkoncu wyslalem go komus z forum za friko na czesci bo ten koles tez tego nie naprawil :/
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”