Wskaznik cisnienia oleju w corsie

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RotkiV
Swój
Posty: 522
Rejestracja: 27 lut 2008, o 13:38
Imię: Wiktor
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Wskaznik cisnienia oleju w corsie

Post autor: RotkiV »

mam taki problemik tzn w sumie mam duzo wiekszy ale zeby go w przyszlosci uniknac mam taki pomysl. Ale od poczatku...
Dzis zatarł mi sie motor C14NZ :(:( w najblizszych dniach dowiem sie czy bedzie reanimowany czy bede musial kupic drugi :)3 Aby uniknac w przyszlosci takiej niespodzianki bede chcial zamontowac wskaznik cisnienia oleju w slupku tylko ze te czujniki dolączane do wskaznikow raczej pasowac do opla nie beda.. wiec czy mogl bym zastapic seryjny czujnik takim jakims dedykowanym ktore sa dostapne na allegro z gwintem M14x1.5 i czy taki czujnik bedzie dobrze dzialal z takim wskaznikiem:
http://moto.allegro.pl/item316999442_ze ... olory.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: [CB]Wskaznik cisnienia oleju w corsie

Post autor: -=m&m=- »

RotkiV pisze:mam taki problemik tzn w sumie mam duzo wiekszy ale zeby go w przyszlosci uniknac mam taki pomysl. Ale od poczatku...
Dzis zatarł mi sie motor C14NZ :(:( w najblizszych dniach dowiem sie czy bedzie reanimowany czy bede musial kupic drugi :)3 Aby uniknac w przyszlosci takiej niespodzianki bede chcial zamontowac wskaznik cisnienia oleju w slupku tylko ze te czujniki dolączane do wskaznikow raczej pasowac do opla nie beda.. wiec czy mogl bym zastapic seryjny czujnik takim jakims dedykowanym ktore sa dostapne na allegro z gwintem M14x1.5 i czy taki czujnik bedzie dobrze dzialal z takim wskaznikiem:
http://moto.allegro.pl/item316999442_ze ... olory.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jeśli posiadasz seryjny motor to jedyne czego będzie potrzebował twój silnik to regularnego sprawdzania stanu oleju na bagnecie.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
RotkiV
Swój
Posty: 522
Rejestracja: 27 lut 2008, o 13:38
Imię: Wiktor
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: [CB]Wskaznik cisnienia oleju w corsie

Post autor: RotkiV »

owszem to jest metoda .. ale problem w tym ze moj obecny motor (seryjny) mial swiezo zalany olej, stan max, a mimo wszystko sie zatarl bo w pompie najprawdopodniej zawor sie podstawil.... a z wiazku tym chce uniknac takiej sytacji na przyszlosc tym bardziej ze raczej napewno bedzie obecny silnik reanimowany bo tylko 3 panewki przylapaly lekko. tak czy owak musze miec taki wskaznik bo ja spokojnie jezdzic nie umiem a glowe chce miec wlasnie spokojna. Pozdrawiam

W sumie to juz po problemie bo jest inna metoda podlaczenia takiego czujnika dolaczonego razem z zegarem ... dorobic trojnik wkrecany w miejsce fabrycznego czujnika i to jest chyba najlepsze z najtanszych wyjsc :)2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”